تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

هزینه زایمان در کانادا

اگر فرزند شما در کانادا به دنیا بیاید، می­تواند به‌راحتی اقامت این کشور را دریافت کند و با در دست داشتن پاسپورت کانادایی، از امکانات مختلف این کشور بهره برده و بدون نیاز به اخذ ویزا، به کشورهای مختلف سفر کند

اگر فرزند شما در کانادا به دنیا بیاید، می­تواند به‌راحتی اقامت این کشور را دریافت کند و با در دست داشتن پاسپورت کانادایی، از امکانات مختلف این کشور بهره برده و بدون نیاز به اخذ ویزا، به کشورهای مختلف سفر کند

توضیحات

یکی از مهم­ترین موارد در بحث زایمان در کانادا، هزینه­ زایمان در کانادا است. پیش از اتخاذ هر تصمیمی، باید برآورد کنید که به دنیا آوردن نوزاد در کانادا چقدر هزینه دربرخواهد داشت. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز امیدوار است بتواند راهنمایی­ های مفیدی در این زمینه برای شما داشته باشد.

به جز هزینه­ های دریافت ویزای توریستی کانادا، تهیه بلیط هواپیما کانادا و هزینه­ های اقامت و خورد و خوراک و ...، هزینه­ های مستقیمِ وضع حمل در کانادا نیز باید در برنامۀ سفر شما گنجانده شود. اول از همه باید بدانید که بنا به توصیۀ پزشکان، معمولا دو تا سه ماه پیش از تولد نوزاد، مادر نباید پرواز طولانی داشته باشد و از آنجایی که مدت زمان پرواز از شهرهای مختلف ایران و کشورهای همسایه به کانادا حداقل 15 ساعت است، توصیه می­شود چهار یا پنج‌ماه مانده به زایمان، به این کشور سفر کنید. با این حساب، شما باید برای هزینه­ های اقامت، رفت­ و­آمد، خورد و خوراک و .. در طول این چهار یا پنچ ماه نیز برنامه ­ریزی کرده باشید. با اخذ یک ویزای توریستی 5 ساله کانادا، می­توانید این امکان را برای خودتان فراهم کنید، چون این ویزاها اجازۀ اقامت 6 ماهه در خاک این کشور را به شما می­دهند.

 هزینه زایمان در کانادا


هزینه­­ های کارهای مختلف برای زایمان در ادامه آورده شده که بسته به شهرِ محل زایمان، بیمارستان مورد نظر و کیفیت خدمات، کمی متغیر است.

ویزیت پزشک: 100 تا 150 دلار کانادا

هزینه­ سونوگرافی مادر: 300 تا 500 دلار کانادا

هزینه ­های وضع حمل در بیمارستان: 5000 تا 8000 دلار کانادا

هزینه عمل سزارین در بیمارستان: 10 هزار تا 12 هزار دلار کانادا

هزینه زایمان در خانه با کمک قابله: 2500 دلار کانادا

پوشک بچه: بسته­ای 15 دلار کانادا

این هزینه ­ها برای یک زایمان معمولی با متوسط 2 تا 3 روز بستری بودن در بیمارستان است. در صورتی که مدت‌زمان بستری افزایش پیدا کند، این هزینه­ ها نیز بالاتر می­رود. اتاق­های خصوصی، نیمه ­خصوصی و معمولی، هزینه­ های متفاوتی در‌پی دارند.

شایان ذکر است که فعلا هیچ­گونه منعی برای ورود خانم­های باردار به کانادا وجود ندارد؛ اما نیازی نیست این نیت خود از سفر به کانادا را با افسر مهاجرت درمیان بگذارید. درضمن، بهتر است پیش از سفر منزلی برای اقامت درنظر گرفته شود و فردی در کانادا، به استقبال شما بیاید. داشتن یک پزشک ایرانی در کانادا نیز می­تواند کمک شایانی برایتان باشد. در انتخاب شهر مورد نظر برای اقامت دقت کنید تا هزینه­ های خود را پایین بیاورید. این نکته را هم فراموش نکنید که اعانه ­ها و بیمه­ های دولتی به توریست­هایی که به کانادا سفر کرده­ اند تعلق نمی­گیرد.


نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
اسدالله حقانی
 

: به اشتراک گذاری این مطلب


 


نظرات کاربران
رتبه بندی کاربران
0 / 5 5 5 1
بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
0%
0%
0%
0%
0%
نقد و بررسی کاربران
فرم ثبت نقد و بررسی
عالی
عنوان*
نقاط قوت
نقاط ضعف
نظر*
خودتان را معرفی کنید
مرتب سازی بر اساس:
تاریخ رتبه مفید بودن