تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

پیگیری ویزای کانادا

توضیحات

اگر شما هم برای دریافت ویزای کانادا اقدام کرده باشید، لازم است بدانید که چطور می‌توان جواب ویزای کانادا را پیگیری کرد. روش های پیگیری ویزای کانادا ربطی به نوعِ ویزای شما ندارد و شما چه ویزای توریستی کانادا خواسته باشید و چه ویزای کاری کانادا، در هر صورت از یک روش یکسان می‌توانید نسبت به پیگیری جواب ویزای خود اقدام کنید. در این مقاله با آژانس هواپیمایی مانلی پرواز همراه باشید تا شما را با روش پیگیری جواب ویزای کانادا آشنا کنیم.

پیگیری آنلاین ویزای کانادا

اگر برای دریافت ویزای کانادا آنلاین ثبت‌نام کرده باشید، پیگیری جواب برایتان بسیار آسان خواهد بود. در ثبت نام آنلاین ویزای کانادا شما یک حساب کاربری در وبسایت رسمی سفارت این کشور برای خودتان می‌سازید و می‌توانید در مراجعات بعدیِ خود، با ارائۀ شمارۀ پیگیری، درخواست ویزا و تاریخ تولد خود (به میلادی)، آخرین روند پروندۀ ویزای خود را پیگیری کنید؛ به این‌ترتیب می‌توانید به شکلی آسان‌تر و دقیق‌تر، روند پذیرش ویزای کانادای خود را پیگیری کنید.


پیگیری ویزای کانادا

پیگیری حضوری ویزای کانادا

اگر بخواهید به‌صورت حضوری برای دریافت جواب ویزای کانادا اقدام کنید، باید آمادۀ دردسرها و سختی‌های کار باشید! اگر شما حضوری برای دریافت ویزای کانادا اقدام کرده باشید، موقع مراجعه برای دریافت نامۀ انگشت‌نگاری و ارائۀ فرم‌های مربوطه، یک نشانی ایمیل به مسئولان ارائه می‌دهید و تنها راه ارتباط شما برای پیگیری جواب ویزا، همین ایمیل خواهد بود؛ اما ممکن است به دلیلی شما دسترسی خود به ایمیل را از دست بدهید، یا متوجه ایمیلِ وارده از سفارت نشوید یا ایمیل به پوشۀ اسپم شما برود و آن را نبینید و ده‌ها دلیل و اتفاق دیگر! همان‌طور که می‌دانید، اگر نامۀ انگشت‌نگاری شما ارسال شود و تا 30 روز برای انگشت‌نگاری مراجعه نکنید، دچار مشکلات زیادی خواهید شد؛ به علاوه، در هنگام مراجعۀ حضوری شما فرم‌ها و مدارک را به صورت کاغذی ارائه می‌دهید و امکان دارد مدارک شما گم شوند! برای رها شدن از استرس این اتفاقات چه باید کرد؟

به‌این ترتیب، آژانس مسافرتی مانلی پرواز پایتخت، ثبت نام آنلاین ویزای کانادا را به شما پیشنهاد می‌دهد تا بتوانید به شکل راحت‌تری کارهای خود را پیگیری کنید.

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
اسدالله حقانی
 

: به اشتراک گذاری این مطلب


 


نظرات کاربران
رتبه بندی کاربران
0 / 5 5 5 1
بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
0%
0%
0%
0%
0%
نقد و بررسی کاربران
فرم ثبت نقد و بررسی
عالی
عنوان*
نقاط قوت
نقاط ضعف
نظر*
خودتان را معرفی کنید
مرتب سازی بر اساس:
تاریخ رتبه مفید بودن