تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

آیا ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا الزامی است؟

اولین چیزی که متقاضیان در راه اخذ ویزای کانادا با آن مواجه می‌‌شوند، چندین سوال بی‌پاسخ است که دانستن جواب آن‌ها، از مهم‌ترین الزامات کسب نتیجه‌ای موفقیت‌آمیز است. در این مقاله نیز مانند مطالب دیگر موجود در مجله گردشگری مانلی پرواز، به یکی از سوالات رایج پاسخ خواهیم داد.

اولین چیزی که متقاضیان در راه اخذ ویزای کانادا با آن مواجه می‌‌شوند، چندین سوال بی‌پاسخ است که دانستن جواب آن‌ها، از مهم‌ترین الزامات کسب نتیجه‌ای موفقیت‌آمیز است. در این مقاله نیز مانند مطالب دیگر موجود در مجله گردشگری مانلی پرواز، به یکی از سوالات رایج پاسخ خواهیم داد.

توضیحات

کانادا یکی از بزرگ‌ترین کشورهای جهان به لحاظ وسعت است که در شمال ایالات متحده واقع شده و همین موقعیت جغرافیایی، آن را به یکی از دیدنی‌ترین کشورهای جهان بدل کرده است؛ اما تنها جاذبه‌های طبیعی این کشور نیستند که در افزایش روزافزون تور کانادا موثر بوده‌اند؛ بلکه رفاه بالای ساکنان آن نیز در این امر بسیار مفید واقع شده است. حالا دیگر تنها شاهد متقاضیان تور کانادا نیستیم و افراد بسیاری پس از سفر به این کشور یا به امید زندگی بهتر، در صدد مهاجرت به کانادا برآمده‌اند و به دنبال اخذ اقامت در این کشور هستند. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز که سال‌هاست در زمینۀ ارائۀ ‌تور کانادا فعالیت داشته و با پیچ و خم سفر به این سرزمین پهناور آشناست، قصد دارد تا اطلاعات لازم برای اخذ ویزای کانادا را نیز در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

 

معمولا متقاضیان اخذ ویزای کانادا با سوالات بسیاری مواجه می‌شوند که یافتن پاسخ صحیح آن‌ها، علاوه بر اینکه نیازمند دقت بالایی‌ست، در تعیین نتیجۀ اخذ ویزا نیز بسیار موثر است. در مقالات بسیاری که از طریق مجله گردشگری مانلی پرواز می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید، به پاسخ دادن به بسیاری از این سوالات پرداخته‌ایم. در این مطلب نیز قرار است سوال رایج زیر را مورد بررسی قرار دهیم:


آیا ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا الزامی است؟


آیا ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا ضروری است؟

اگر به دنبال پاسخی یک کلمه‌ای برای این سوال می‌گردید، باید عرض کنیم که خیر، هیچ الزامی وجود ندارد؛ چرا که در میان موارد مورد سوال زیر، هیچ نشانی از ویزای شینگن دیده نمی‌شود:

- تمکن مالی

- برنامه سفر دقیق

- دعوت‌نامه

- سابقه سفر

- فرم درخواست دقیق و صریح

- پیوند‌های خانوادگی در کشور مبدأ

- شغل

- افسر مهاجرت

در پاسخ به این سوال، اما همان یک کلمه کفایت نخواهد کرد؛ چرا که ممکن است الزامی برای داشتن ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا وجود نداشته باشد؛ اما آیا این بدان معناست که داشتن شینگن، هیچ تاثیری در نتیجۀ درخواست نخواهد داشت؟ خیر!

در میان موارد بالا، موردی با نام سابقۀ سفر وجود دارد که اختصارا به معنای اهمیت تجارب مسافرتی پیشین متقاضی برای اخذ ویزای کانادا است؛ به عبارت دیگر، اگر دو متقاضی در تمامی موارد یکسان باشند؛ اما یکی از آن‌ها بر خلاف دیگری که تا به‌حال سفر نرفته، در پاسپورت خود مهر حتی یک کشور خارجی دیگر را داشته باشد، شانس او قطعا بیشتر خواهد بود؛ چرا که توانسته یک سفر خارجی دیگر را بدون دردسر به پایان برساند. حالا با این اطلاعات تقریبا می‌توان برداشت کرد که دارا بودن ویزای شینگن، از آنجا که مدرک معتبری بر سفرهای خارجی مختلف است، شانس متقاضی را در اخذ ویزا یا فرصت مهاجرت به کانادا، افزایش خواهد داد.

علاوه‌بر ویزای شینگن که امکان سفر به 26 کشور اروپایی را امکان‌پذیر ساخته است و ازاین‌رو، از معتبرترین‌های این زمینه به حساب می‌آید، سابقۀ‌ سفر به کشرهای معتبر در صنعت گردشگری نیز می‌تواند نقش مشابهی در نتیجۀ درخواست متقاضی ایفا کند.

 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!


نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
سید ابوالفضل شفیعی
 

: به اشتراک گذاری این مطلب


 


نظرات کاربران
رتبه بندی کاربران
0 / 5 5 5 1
بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
0%
0%
0%
0%
0%
نقد و بررسی کاربران
فرم ثبت نقد و بررسی
عالی
عنوان*
نقاط قوت
نقاط ضعف
نظر*
خودتان را معرفی کنید
مرتب سازی بر اساس:
تاریخ رتبه مفید بودن