تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا و ادامۀ زندگی در این کشور، مهاجرت از طریق ازدواج است. البته برای کسب این اقامت، نیاز به احراز شرایط خاصی دارید که در ادامه توضیح آنها پرداخته‌ایم.


یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا و ادامۀ زندگی در این کشور، مهاجرت از طریق ازدواج است. البته برای کسب این اقامت، نیاز به احراز شرایط خاصی دارید که در ادامه توضیح آنها پرداخته‌ایم.


توضیحات

یکی از روش‌های کسب اقامت کانادا، ازدواج با تبعه کانادا است که آن را اسپانسرشیپ همسر هم می‌خوانند. روش مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج شرایط ویژۀ خودش را دارد و در صورت رعایت کردن آنها، می‌توانید به راحتی به زندگی در کانادا ادامه دهید. اگر شما هم قصد مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج را دارید، در این مقاله با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه شوید تا راهنمایی‌های در مورد این روش سفر به کانادا به شما ارائه کنیم.

برای مهاجرت به کانادا از طریق همسر باید شرایط مخصوص به این روش مهاجرتی را داشته باشید. از آنجا که این روش، زیردستۀ مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوند قرار می‌گیرد، نیاز به این دارد که یک فامیل درجه یک یا همسر در کانادا داشته که بتواند شما را حمایت مالی (اسپانسر) کند. در روش ازدواج در کانادا هم همین شرط برقرار است. برای اینکه واجد شرایط این روش اقامت کانادا باشید، باید حداقل دو سال همراه با همسر خود، به صورت قانونی زیر یک سقف زندگی کرده باشید و هر دو حداقل 18 سال سن داشته باشید.


مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج


اسپانسر شما (همسر) باید شرایط زیر را نیز دارا باشد تا بتواند حامی شما جهت زندگی در کانادا باشد:

-         توانایی مالی کافی برای تامین نیازهای اساسی اسپانسرشونده (همسر) را، از قبیل خوراک و پوشاک و مسکن و بهداشت و ...، تا سه سال داشته باشد.

-         فرم مخصوص را که تضمین می‌کند مخارج اسپانسرشونده را تامین می‌کند امضا کرده و به دولت کانادا تحویل دهد. (اسپانسرشونده هم باید تضمین کند که نهایت تلاش خودش را برای مستقل‌شدن اعمال می‌کند)

-         اسپانسرکننده باید مقیم یا شهروند و ساکنِ کانادا باشد

-         اسپانسرکننده باید بیشتر از هجده سال سن داشته باشد و دارای بدهکاری، ورشکستگی یا تحت پیگرد قانونی نباشد.

در تهیه و ارسال مدارک ازدواج هم دقت داشته باشد. باید چنان مدارک محکم و معتبری برای ازدواج و زندگی زناشویی مشترکتان ارائه دهید که افسر پرونده قانع شود که ازدواج شما واقعی است. ازدواج صوری برای اقامت کانادا توصیه نمی‌شود، چراکه با بررسی‌های ادارۀ مهاجرت، احتمال لو رفتن این قضیه بسیار بالاست و برخی مدارک مورد نیاز را اصلا نمی‌توان در ازدواج صوری برای مهاجرت به کانادا تهیه کرد؛ درضمن، اگر فاصلۀ سنی زوجین زیاد باشد یا اگر دو نفر زبان یکدیگر را نفهمند یا دینِ متفاوتی داشته باشند، ادارۀ مهاجرت شک خواهد کرد که ازدواج صوری است. هرچند، با فرستادن عکس‌های خانوادگی (نه دو نفره) در میهمانی‌ها یا مسافرت‌های مختلف، می‌توانید افسر پرونده را قانع کنید که ازدواج شما واقعی است.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کانادا از طریق ازدواج عبارت‌اند از:

·        کارت پایان‌خدمت افراد مذکر

·        کپی تمام صفحات گذرنامه

·        کپی کارت اقامت دائم اسپانسرکننده

·        گواهی عدم سوءپیشینه

·        عقدنامه رسمی

·        کارت ملی

·        شناسنامه‌های طرفین

·        مدارک جهت ثابت کردن واقعی بودن ازدواج و داشتن دو سال زندگی مشترک

 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!


   

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
اسدالله حقانی
 

: به اشتراک گذاری این مطلب


 


نظرات کاربران
رتبه بندی کاربران
0 / 5 5 5 1
بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
0%
0%
0%
0%
0%
نقد و بررسی کاربران
فرم ثبت نقد و بررسی
عالی
عنوان*
نقاط قوت
نقاط ضعف
نظر*
خودتان را معرفی کنید
مرتب سازی بر اساس:
تاریخ رتبه مفید بودن