تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مدت زمان صدرو ویزا کانادا

سفر به کانادا نیازمند برنامه‌ریزی‌‌های منسجم و منظمی است و یکی از عوامل تاثیرگذار بر آن، مدت زمان صدور ویزای کانادا است. در این مقاله به مبحث مدت زمان صدور ویزا پرداخته‌ایم تا بتوانید برنامه‌ریزی بهتری برای این سفر داشته باشید.

سفر به کانادا نیازمند برنامه‌ریزی‌‌های منسجم و منظمی است و یکی از عوامل تاثیرگذار بر آن، مدت زمان صدور ویزای کانادا است. در این مقاله به مبحث مدت زمان صدور ویزا پرداخته‌ایم تا بتوانید برنامه‌ریزی بهتری برای این سفر داشته باشید.

توضیحات

کانادا، کشوری است که هم به لحاظ امکانات مدرن و رفاهی فراوان و هم به لحاظ داشتنِ طبیعتی بکر و بی‌نظیر، هر ساله در میان گردشگران تور کانادا و مهاجران، بسیار محبوبیت دارد. برای این سفر، شما نیازمند دریافت ویزای کانادا خواهید بود؛ اما شاید این سوال برایتان پیش بیاید که سوای مدارک و مراحل اخذ ویزای کانادا، این فرایند چقدر طول می‌کشد یا چه عواملی می‌تواند گذر از این راه را تسریع کند. در این مقاله با آژانس هواپیمایی مانلی پرواز همراه شوید تا به جواب سوال‌هایتان برسید.

مدت زمان صدور ویزای کانادا

برای سفر به کانادا، باید از یکی از طرق ممکن، درخواست ویزای این کشور را بدهید. ویزای توریستی کانادا، از جمله راحت‌ترین روش‌ها برای سفر به این کشور است که خود، انواع مختلفی از قبیل ویزای 5 ساله کانادا یا سوپرویزای کانادا دارد.اگر برای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به وبسایت سفارت این کشور مراجعه کرده باشید، خواهید دید که طبق اعلام این وبسایت رسمی، مدت زمان صدور ویزای کانادا بین 41 تا 121 روز کاری متغیر است که البته باز هم امکان دارد در برخی موارد کمتر یا بیشتر از این مدت زمان طول بکشد. البته توجه داشته باشید؛ در صورتی که مدت‌زمان صدو ویزای شما بیشتر از 121 روز شد، می‌توانید شخصا یا از طریق کارگزار خود – با ایمیل یا تماس تلفنی – کار درخواست ویزای خود را پیگیری کنید.

عوامل تعیین ‌کننده صدور ویزای کانادا

دو عامل، بیشترین نقش را در تایید یا رد درخواست ویزای کانادای شما ایفا می‌کنند که با تقویت آنها می‌توانید شانس موفقیت خود در سفر به کانادا را افزایش دهید: ابتدا، تکمیل شفاف و دقیقِ فرم‌های مورد نیاز و ارسال کاملِ مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کاناداست که کاملا به خودِ شما بستگی دارد؛ دوم، افسر مهاجرت است که البته با کمی مطالعه در مورد سوال‌های احتمالی افسر مهاجرت و داشتن برنامۀ سفر و خلاصه آماده کردن تمام جواب‌های احتمالیِ مورد نیاز، می‌توانید بر آن تاثیر مثبت بگذارید.


مدت زمان صدور ویزا کانادا


کاهش دادن مدت زمان صدور ویزای کانادا

در اینجا هم باید دوباره اشاره کنیم که نمی‌توان به قطع گفت که می‌توان مدت زمان صدور ویزای کانادا را کاهش داد و زودتر ویزای توریستی کانادا گرفت؛ اما ارائۀ دعوتنامه و چیزی که در آن متن نوشته شده است می‌تواند تاثیرگذار باشد؛ مثلا اگر یکی از اعضای خانواده یا دوستان شما در کانادا بیمار باشد و بخواهید زودتر خودتان را به او برسانید، بر روی زمان صدور ویزای شما تاثیرگذار خواهد بود و افسر پرونده سعی می‌کند در صورت ممکن، پروسه دریافت ویزای شما را تسریع ببخشد؛ به این‌ترتیب، بهترین کار این است که عجله به‌خرج ندهید و با کمال آرامش، فرم‌ها و مدارک خود را تکمیل کرده و به سفارت ارسال کنید. درخواست ویزای خود را در آخرین لحظات و چند ماه مانده به سفر ارسال کنید و همیشه حداقل 6 ماه را برای آن درنظر بگیرید تا به مشکلی برنخورید. با اینکه ممکن است ویزای شما دو هفته‌ای آماده شود، این امکان نیز وجود دارد که 4 یا 5 ماه به طول بی‌انجامد. پس اگر ویزای کانادا چند ماه زودتر از سفر، به دستتان برسد، بهتر از آن است که برنامۀ سفر خود را به دلیل دریافت نکردن ویزا لغو کنید؛ از این‌رو، سعی کنید چند ماه زودتر از زمان سفرتان برای دریافت ویزا اقدام کنید تا با در دست داشتن آن، خیالتان از هر اضطرابی خالی باشد!

 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
اسدالله حقانی
 

: به اشتراک گذاری این مطلب


 


نظرات کاربران
رتبه بندی کاربران
0 / 5 5 5 1
بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
0%
0%
0%
0%
0%
نقد و بررسی کاربران
فرم ثبت نقد و بررسی
عالی
عنوان*
نقاط قوت
نقاط ضعف
نظر*
خودتان را معرفی کنید
مرتب سازی بر اساس:
تاریخ رتبه مفید بودن