تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

اسپانسرشیپ خواهر و برادر برای مهاجرت به کانادا

اگر شما خواهر یا برادری داشته باشید که مقیم کاناداست، می‌توانید از طریق او به این کشور سفر کنید. البته این شکل از مهاجرت، به شرایط خاص و ویژه‌ای نیاز دارد که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

اگر شما خواهر یا برادری داشته باشید که مقیم کاناداست، می‌توانید از طریق او به این کشور سفر کنید. البته این شکل از مهاجرت، به شرایط خاص و ویژه‌ای نیاز دارد که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

توضیحات

مهاجرت به کانادا روش‌های متعددی دارد که یکی از آنها، Sponsoring Family Member یا همان مهاجرت به کانادا از طریق فامیلی نام دارد. با این روش افراد زیادی توانسته‌اند ویزای کانادا بگیرند و درنهایت مقیم این کشور شوند. کانادا با داشتن شرایط زندگی مناسب، خدمات شهری، سلامت، آموزشی و ... عالی و طبیعت بکر و دیدنی، هر ساله میزبان مهاجران فراوانی از سرتاسر دنیاست و زندگی در کانادا به رویای بسیاری از افراد بدل شده است؛ پس اگر شما هم قصد سفر به کانادا یا کسب اقامت کانادا را دارید، در این مقاله با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه شوید تا نگاهی به اسپانسرشیپ خواهر و برادر برای مهاجرت به کانادا بیندازیم. اطلاعات دیگر در خصوص این پهنه و همچنین انواع تور کانادا را می‌توانید از مجله گردشگری مانلی کسب کنید!اسپانسرشیپ خواهر و برادر برای مهاجرت به کانادا


برای مهاجرت به کانادا از طریق وابستگان، باید شخصی که اقامت دائم یا تابعیت کانادا را دارد، برای یک یا چند نفر از خویشاوندان خود دعوتنامه خویشاوندی کانادا بفرستد و اعلام ‌کند که می‌تواند اسپانسر آنها باشد (آنها را حمایت مالی کند) تا بتوانند اقامت کانادا را بگیرند. در این میان، شاید بیشتر از همه بخواهیم اسپانسر خواهر یا برادر خودمان باشیم، چون هم این افراد نزدیک‌ترین خویشاوندان ما هستند و هم می‌توان به آنها اعتماد کرد. البته اسپانسر شدن برای خواهر و برادر برای اقامت کانادا شرایط ویژه‌ای دارد که باید پیش از اقدام، آنها را بررسی کرد؛ اما خودِ فردی که قرار است اسپانسر شود هم باید شرایط خاصی داشته باشد:

-         بیشتر از هجده سال سن داشته باشد؛

-         اقامت دائم یا شهروندی کانادا داشته و ساکن این کشور باشد ؛

-         بدهکاری دولتی نداشته باشد ؛

-         جرائم خاصی را مرتکب نشده باشد ؛

-         توانایی مالی لازم برای تامین نیازهای اساسی اسپانسرشونده را داشته باشد و بتواند هزینه‌های خوراک، مسکن، پوشاک، سلامت و ... را پرداخت کند.

البته در سال 2018، روش دعوت خواهر یا برادر به کانادا، راحت‌تر هم شد و اعلام شد کسانی که فرانسه‌زبان‌ هستند و خواهر یا برادری (تنی یا ناتنی و همچنین خواهر و برادر همسر) در کانادا دارند، می‌توانند امتیازی در این نوع مهاجرت داشته باشد. این افراد (اسپانسر شونده) باید زیر 18 سال و مجرد باشند و فرد دیگری را برای مراقبت و کمک نداشته باشند (مثلا والدینشان از دنیا رفته باشد).

به این ترتیب، با ارسال دعوتنامه و پرکردن فرم‌های مربوطه، یک فرد مقیم کانادا می‌تواند اسپانسر خواهر و برادر خود شده و برای او نیز اقامت کانادا بگیرید. اسپانسرشیپ خویشاوندی شامل سایر اعضای خانواده هم می‌شود:

-         اسپانسرشیپ والدین (یا همان سوپرویزای کانادا)

-         اسپانسرشیپ همسر و فرزندان

-         اسپانسرشیپ سایر اعضای خانواده (برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌ها، نوه‌های برادر و خواهر) – البته با شرایطی که در بالا ذکر شد.

 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

نیاز به مشاوره دارید؟
ما در مورد خدمات، تورها و هتل ها، جزئیات هزینه ها و تهیه یک پیشنهاد شخصی را به شما اعلام خواهیم کرد!
اطلاعات نویسنده
نویسنده
اسدالله حقانی
 

: به اشتراک گذاری این مطلب


 


نظرات کاربران
رتبه بندی کاربران
0 / 5 5 5 1
بر اساس 1 رتبه بندی کاربران
0%
0%
0%
0%
0%
نقد و بررسی کاربران
فرم ثبت نقد و بررسی
عالی
عنوان*
نقاط قوت
نقاط ضعف
نظر*
خودتان را معرفی کنید
مرتب سازی بر اساس:
تاریخ رتبه مفید بودن