تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

ویزای کانادا

زندگی در کانادا، با کیفیت بالایی که از آن سراغ داریم، شاید آرزوی خیلی‌ها باشد و همین امر موجب شده تا این کشور به یکی از محبوب‌ ترین مقاصد گردشگری دنیا تبدیل شود. کانادا در کنار طبیعت شگفت‌انگیز و بکر خود، چشم‌اندازهای حیرت‌انگیز، امکانات و تسهیلات ایده‌آل برای تجربۀ انواع تفریحات، هیجاناتی همچون اسکی، دوچرخه‌سواری در کوهستان، کوهنوردی در سطوح مختلف، قایق‌سواری و ... ، از اقتصادی قدرتمند، سیاستی شفاف و به دور از تبعیض برخوردار است و مردم مهربان و خونگرمش هرساله میزبان تعداد بسیاری گردشگر از سرتاسر دنیا هستند. با دریافت ویزای کانادا،‌ این امکان را خواهید داشت تا زمان پایان اعتبار ویزا، هر چند بار که می‌خواهید از طریق تمام مرزها وارد این کشور شوید و هر مرتبه،‌ تا شش ماه در هر کجای کانادا که می‌خواهید اقامت بگزینید. انواع ویزاهای کانادا شامل ویزای توریستی، ویزای سرمایه‌گذاری، ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای مطالعاتی، سوپر ویزای والدین و ... می‌شود.
 از آنجایی که مدت اعتبار گذرنامه در کشورمان 5 سال است، مدت اعتبار انواع ویزاهای کانادا، نهایتا می‌تواند 5 سال باشد (برخی ویزاهای کانادا مثل سوپر ویزا 10 ساله هستند که برای کشور ایران برای این مدت،‌فاقد اعتبار است،‌ به این معنا که حتی در صورت دریافت،‌ پس از 5 سال منقضی می‌شود)؛ بنابراین با صرفا یک بار طی کردن فرایند دریافت ویزای کانادا و پرداخت هزینه‌ای نسبتا پایین، قادر خواهید بود هر چند باری که دلتان می‌خواهد، در طول مدت اعتبار ویزای توریستی خود به این کشور دیدنی سفر کنید. به یاد داشته باشید که برای اخذ ویزا و سفر به این کشور باید به سفارت کانادا در" کشور دبی" یا "کشور ترکیه" مراجعه کنید. 


ویزای کانادا


ویزای توریستی کانادا

 این ویزا برای آن دسته از افراد ارائه می‌شود که به قصد تفریح و گردش به کانادا سفر می‌کنند. شما می‌توانید دو نوع مختلف ویزای توریستی کانادا دریافت کنید:

1)    ویزای سینگل یا یک بار ورود (Single)

2)    ویزای مولتیپِل یا چند بار ورود (Multiple)

این ویزاها مدت‌زمان مشخصی دارند؛ اما باید توجه داشته باشید که در ویزای یک بار ورود فقط یک بار می‌توانید واردِ کانادا شوید؛ اما در مورد ویزای چندبار ورود، قادر خواهید بود بیش از یک بار قدم به خاک این کشور بگذارید. ویزای مولتیپل برای ایرانی‌ها می‌تواند تا 5 سال اعتبار داشته باشد. برای دریافت انواع ویزای توریستی کانادا باید مدارک زیر را ارائه داد:

·        فرم پرشدۀ درخواست ویزای توریستی کانادا

·        عکس پاسپورتی

·        سند ملکی (ترجمه‌شده)

·        شناسنامه (ترجمه‌شده)

·        پاسپورت (قدیمی و جدید)

·        مدارک بانکی (گردش مالی و نامه تمکن مالی)

·        دعوتنامه

ویزای کانادا

تعرفه خدمات ویزای کانادا


checked.png ثبت نام ویزای توریستی نرمال افراد زیر 14 سال
320 دلار کانادا 
                                        checked.png ثبت نام ویزای توریستی با دعوتنامه رسمی
590 دلار آمریکا (تخفیف تا 29 اسفند ماه )
checked.png ثبت نام ویزای توریستی نرمال از نفر دوم به بعد
370 دلار کانادا 
                checked.png ثبت نام ویزای توریستی تضمینی افراد 4 تا 14 سال با گارانتی 99%
490 دلار آمریکا (تخفیف تا 29 اسفند ماه)