تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

ویزای کانادا

زندگی در کانادا، با کیفیت بالایی که از آن سراغ داریم، شاید آرزوی خیلی‌ها باشد و همین امر موجب شده تا این کشور به یکی از محبوب‌ ترین مقاصد گردشگری دنیا تبدیل شود. کانادا در کنار طبیعت شگفت‌انگیز و بکر خود، چشم‌اندازهای حیرت‌انگیز، امکانات و تسهیلات ایده‌آل برای تجربۀ انواع تفریحات، هیجاناتی همچون اسکی، دوچرخه‌سواری در کوهستان، کوهنوردی در سطوح مختلف، قایق‌سواری و ... ، از اقتصادی قدرتمند، سیاستی شفاف و به دور از تبعیض برخوردار است و مردم مهربان و خونگرمش هرساله میزبان تعداد بسیاری گردشگر از سرتاسر دنیا هستند. با دریافت ویزای کانادا،‌ این امکان را خواهید داشت تا زمان پایان اعتبار ویزا، هر چند بار که می‌خواهید از طریق تمام مرزها وارد این کشور شوید و هر مرتبه،‌ تا شش ماه در هر کجای کانادا که می‌خواهید اقامت بگزینید. انواع ویزاهای کانادا شامل ویزای توریستی، ویزای سرمایه‌گذاری، ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای مطالعاتی، سوپر ویزای والدین و ... می‌شود.
 از آنجایی که مدت اعتبار گذرنامه در کشورمان 5 سال است، مدت اعتبار انواع ویزاهای کانادا، نهایتا می‌تواند 5 سال باشد (برخی ویزاهای کانادا مثل سوپر ویزا 10 ساله هستند که برای کشور ایران برای این مدت،‌فاقد اعتبار است،‌ به این معنا که حتی در صورت دریافت،‌ پس از 5 سال منقضی می‌شود)؛ بنابراین با صرفا یک بار طی کردن فرایند دریافت ویزای کانادا و پرداخت هزینه‌ای نسبتا پایین، قادر خواهید بود هر چند باری که دلتان می‌خواهد، در طول مدت اعتبار ویزای توریستی خود به این کشور دیدنی سفر کنید. به یاد داشته باشید که برای اخذ ویزا و سفر به این کشور باید به سفارت کانادا در" کشور دبی" یا "کشور ترکیه" مراجعه کنید. 


ویزای کانادا


ویزای توریستی کانادا

 این ویزا برای آن دسته از افراد ارائه می‌شود که به قصد تفریح و گردش به کانادا سفر می‌کنند. شما می‌توانید دو نوع مختلف ویزای توریستی کانادا دریافت کنید:

1)    ویزای سینگل یا یک بار ورود (Single)

2)    ویزای مولتیپِل یا چند بار ورود (Multiple)

این ویزاها مدت‌زمان مشخصی دارند؛ اما باید توجه داشته باشید که در ویزای یک بار ورود فقط یک بار می‌توانید واردِ کانادا شوید؛ اما در مورد ویزای چندبار ورود، قادر خواهید بود بیش از یک بار قدم به خاک این کشور بگذارید. ویزای مولتیپل برای ایرانی‌ها می‌تواند تا 5 سال اعتبار داشته باشد. برای دریافت انواع ویزای توریستی کانادا باید مدارک زیر را ارائه داد:

·        فرم پرشدۀ درخواست ویزای توریستی کانادا

·        عکس پاسپورتی

·        سند ملکی (ترجمه‌شده)

·        شناسنامه (ترجمه‌شده)

·        پاسپورت (قدیمی و جدید)

·        مدارک بانکی (گردش مالی و نامه تمکن مالی)

·        دعوتنامه

ویزای کانادا

تعرفه خدمات ویزای کانادا


checked.png ثبت نام ویزای توریستی نرمال افراد زیر 14 سال
320 دلار کانادا 
                                        checked.png ثبت نام ویزای توریستی با دعوتنامه رسمی
590 دلار آمریکا (تخفیف تا 29 اسفند ماه )
checked.png ثبت نام ویزای توریستی نرمال از نفر دوم به بعد
370 دلار کانادا 
                checked.png ثبت نام ویزای توریستی تضمینی افراد 4 تا 14 سال با گارانتی 99%
490 دلار آمریکا (تخفیف تا 29 اسفند ماه)
checked.png ثبت نام ویزای توریستی نرمال (افراد بزرگسال)
399 دلار کانادا 
    checked.png دعوتنامه (کارشناسی حرفه‌ای تا ویزا)  
850 دلار آمریکا
checked.png ثبت نام ویزای توریستی بدون دعوتنامه با مدارک کامل
490 دلار آمریکا
    checked.png ثبت نام ویزای توریستی کانادا بدون شینگن و بدون سند ملکی
1300 دلار آمریکا


    checked.png ثبت نام ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی
580 دلار کانادا    


6ویزای کانادا.jpg


 شرایط و نکات اولیه برای سفر به کانادا

سفر به کشور کانادا نیازمند رعایت یک سری نکات و شرایط اولیه است:

·        داشتن یک مدرک شناسایی معتبر (پاسپورت)

·        برخورداری از وضعیت جسمانی مناسب

·        نداشتن سوءپشینه یا محکومیت قضایی مرتبط با مهاجرت

·        توانایی قانع کردن افسر مهاجرت در مورد تمکن و تعلقات مالی در کشور خودتان (تا خیالشان راحت باشد که به ایران بازخواهید گشت!)

·        توانایی قانع‌کردن افسر مهاجرت در مورد ترکِ کانادا قبل از اتمام تاریخ انقضای ویزا

·        همراه داشتنِ پول کافی برای تامین هزینه‌ها در طول اقامت در کانادا

·        در برخی موارد داشتن دعوتنامه از کانادا هم لازم است

·        حداقل 6 ماه اعتبار گذرنامه برای بازدید از کانادا (برای رفتن به کشورهای معاف از ویزا از کشور کانادا، به جز امریکا، باید یک مجوز سفر الکترونیک (eTA) تهیه کنید.)

·        اگر به قصد تحصیل یا کار به کانادا سفر می‌کنید، باید ویزای ویژه و جداگانه‌ای تهیه کنید

·        یک ماه مانده به انقضای ویزایتان باید نسبت به تمدید ویزا اقدام شود

·        حتما باید یک یا دو ویزای شینگن داشته باشید تا شرایط کسب ویزای کانادا را برآورده کنید (وجود ویزاهای درجه یک دیگر مثل ویزای ژاپن و امریکا در پاسپورت هم می‌تواند کمک شایانی به طی فرایند اخذ ویزای کانادا کند.)

پیش از هر اقدامی جهت دریافت ویزای کانادا، باید از سفارت کانادا وقت بگیرید و برای این منظور بایستی مدارک لازمه جهت تحویل به افسر پروندۀ ویزا را آماده کرده و همچنین کارهای انگشت‌نگاری را انجام دهید. فراموش نکنید که در کلیۀ فرایندهای اخذ ویزای کانادا، از مصاحبه سفارت کانادا گرفته تا کارهای انگشت‌نگاری، خودِ شخصِ مسافر باید حضور داشته باشد و طی این مراحل بدون حضور شما به هیچ‌وجه امکان‌پذیر نیست.


24.png

انواع ویزای کانادا

در ادامه به توضیح انواع روش های مهاجرت به کانادا می‌پردازیم:

ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

 جهت دریافت این ویزا می‌توانید از دو طریق وارد عمل شوید: 1) سرمایه‌گذاری برنامه دولت فدرال؛ 2) سرمایه‌گذاری برنامه کبک. برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا 2018 باید شرایط زیر را احراز کنید:

·        اثبات تمکن مالی خود و خانواده در کانادا

·        مالکیت دارایی برابر با 1.600.000 دلار کانادا و ارائه تعهد برای سرمایه‌گذاری حداقل 800.000 دلار این کشور

ویزای تحصیلی کانادا

 کشور کانادا میزبان برخی از برترین دانشگاه‌های دنیاست و از این رو هرساله افراد زیادی از اقصی‌نقاط جهان برای تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند. جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا نیاز به یک نامۀ پذیرش از سوی موسسات آموزشی تعیین‌شده از سوی سفارت این کشور دارید. مدارک زیر از جمله نیازمندی‌های شما برای اخذ این ویزاست:

·        اصل پاسپورت

·        گواهی عدم سوء‌پیشینه

·        گواهی پذیرش موسسۀ آموزشی تعیین‌شده

·        نامه مرجع (Reference) سفارت

·        دو قطعه عکس پاسپورتی

·        مدارک مالی مربوطه (تمکن مالی، نامۀ ساپورت‌کننده، وام دانشجویی و...)

·        تاییدیه مجوز تحصیلی از سوی سفارت

·        (در برخی موارد گواهی معاینۀ پزشکی) 

4ویزای کانادا.jpg


ویزای کاری کانادا

 اقتصاد قدرتمند کانادا، اهمیت‌دادن به پژوهش و ابتکار، مالیاتِ متناسب با حقوق و پایین بودن هزینه‌های کسب‌و‌کار باعث شده است که این کشور یکی از برترین مقاصد مهاجرت‌های کاری در دنیا باشد. جهت اخذ ویزای کاری، باید یک شرکت کانادایی یا یک کارفرمای مقیم کانادا پشتیبان شما باشد. مجوز کاریِ شما که از طرف ادارۀ مهاجرت کانادا صادر شده است باید به تایید ادارۀ منابع انسانی و توسعه کانادا برسد تا مفید‌بودن شما برای این کشور ثابت شود؛ بنابراین باید ثابت کنید که دارای شرایط   اصلی و مثمرثمر برای به انجام رساندنِ شغل مورد نظر هستید. مدارک زیر برای اخذ این ویزا ضروری‌اند:

·        پاسپورت دارای اعتبار

·        مدرک کاری مربوطه (قرارداد استخدام یا ...)

·        مدراک اقامتی

·        دو قطعه عکس پاسپورتی

·        فرم‌های پرشدۀ مخصوص ویزای کاری

ویزای مطالعاتی کانادا

 هدف از ارائۀ این ویزا ارتقای سطح تبادلات علمی و فرهنگی بین کانادا و سایر کشورهاست و معمولا افرادی نسبت به اخذ این نوع ویزا اقدام می‌کنند که شرایط علمی و پژوهشی ویژه‌ای برخوردارند و قادرند دانش ارزشمند خود را به بهترین شکل در اختیار دیگران بگذارند.برای کسب این ویزا نیاز به پذیرفته‌شدن از سوی دانشگاه یا موسسۀ مربوطه هست؛ به علاوه، مدارک زیر نیز ضروری هستند:

·        مدرک تمکن مالی (برای گذراندن دوره مطالعاتی و تامین معیشت)

·        ضمانتنامه مالی (در صورتی که قرار باشد کانادا هزینه مطالعات را تامین کند)

سوپر ویزای والدین کانادا

 این ویزا یک ویزای ده ساله است که برای والدین و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایی در نظر گرفته شده است که فرزندان یا نوه‌هایشان در کانادا اقامت دارند. با دریافت این ویزا والدین و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها می‌توانند تا 2 سال در کانادا مقیم شوند و دو حالت سینگل و مولتیپل دارد. البته به دلیل اعتبار 5 سالۀ پاسپورت‌های ایرانی، این ویزا فقط 5 سال اعتبار دارد و فرد تا 5 سال و هر دفعه تا 2 سال می‌تواند در کانادا زندگی کند. مدارک مورد نیاز برای دریافت سوپر ویزای کانادا همان مدارکِ لازم جهت ویزای عادی است؛ اما مدارک بیمه هم به آن اضافه می‌شود.


ویزای کانادا

علت ریجکت شدن ویزای کانادا

دلیل رد شدن ویزای کانادا می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

·        نقص در مدارک

·        مشکل در گردش حساب یا ناکافی بودن تمکن مالی

·        نداشتن برنامه سفر معین (برای ویزاهای توریستی)

البته این‌ها رایج‌ترین دلایل هستند و دلایل ریجکتی کانادا می‌تواند شامل موارد متعدد دیگری هم شود.

ویزای تضمینی کانادا با ضمانت 100%، بزرگترین دروغ برخی از فعالان صنعت گردشگری در پایان سال 2018 میلادی بود. دروغ “ویزای کانادا تضمینی” وقتی ملموس تر می شود که متوجه می شوید در ماه اکتبر و نوامبر امسال و کمی مانده به آغاز سال 2019 میلادی، حدود 90% متقاضیان ایرانی ویزای کانادا ریجکت شده اند و برخی هم به دلیل جعل مدارک و تقلب، برای 5 سال بلاک شدند.

ما در این مطلب سعی داریم به بررسی تنها راه تضمین ویزای کانادا بپردازیم و شما را با دروغ هایی آشنا کنیم که این روزها زیاد می شنوید و متاسفانه بیشتر شما باور می کنید.

اخذ ویزای کانادا، این روز‌ها به رویای بسیاری از افراد تبدیل شده است، چرا که در این کشور، امکانات کار، تفریح و تحصیل برای تمام افراد فراهم است و مسیر پیشرفت و رسیدن به موفقت، برای همگان فراهم شده است. البته در این میان هستند کسانی که برای بازدید از جاهای دیدنی کانادا به این کشور سفر می‌کنند و فقط می‌خواهند یک ویزای توریستی کانادا دریافت کنند؛ اما به‌طورکلی، برای سفر به کانادا نیاز به اخذ ویزا دارید. شرکت‌ها و موسسات زیادی هستند که خدمات ویزای کانادا را به شما ارائه می‌کنند؛ اما چطور می‌توان انتخابی عاقلانه داشت؟ چطور می‌توان در دام های ویزای کانادا گرفتار نشد؟ در این مقاله با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه شوید تا شما را به رایج‌ترین دروغ‌هایی که در مورد ویزای کانادا بیان می‌شوند آشنا کنیم!

ویزای کانادا

11 دروغ در مورد ویزای کانادا که نباید باور کنید


1- ویزای 100% تضمینی کانادا!

بسیاری از کارگزارهای اخذ ویزای کانادا، سعی دارند با بیان جملات این‌چنینی و ارائۀ تضمین به مشتریان، آنها را اغوا کنند؛ که این‌گونه وعده‌ها صرفا جنبۀ تبلیغاتی داشته و هیچ پایه و اساسی ندارد. تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا به دست سفارت این کشور انجام می‌شود و هیچ‌یک از کارگزاران (نه تنها در ایران، که در تمام کشورهای دیگر) حق دخالت در این فرایند را ندارند. اینکه شما بتوانید ویزا بگیرید یا نگیرید، فقط به مدارکی که ارائه می‌دهید و توانایی توجیه افسر مهاجرت بستگی دارد و کارگزار فقط می‌تواند شما را راهنمایی کند؛ پس گولِ تبلیغات ویزای کانادا 100 درصد تضمینی را نخورید!

2- ما با افسر مهاجرت آشنایی داریم!

اگر کارگزای ادعا می‌کند در سفارت کانادا آشنا دارد و می‌تواند با این شناخت و آشنایی از بند پ استفاده کند و کارِ شما را پیش ببرد، مطمئن باشید دروغ می‌گوید! این ادعا هیچ اساسی ندارد و تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا به صورت سیستمیک در سفارت این کشور انجام می‌شود و هیچ کارگزاری حق دخالت در کار آنها را ندارد.

3- اخذ ویزای شینگن الزامی است!

درست است که اگر شما ویزای شینگن و چند سفر موفق به کشورهای این حوزه داشته باشید، بر روی پروندۀ درخواست ویزای کانادای شما تاثیر می‌گذارد؛ اما این بدان معنا نیست که حتما باید ویزای شینگن داشته باشید. برخی کارگزاری‌ها برای کسب درآمد بیشتر، دست به بیان چنین دروغ‌هایی می‌زنند. این را هم فراموش نکنید که سفر به کشورهای دیگری مثل چین، کره، ژاپن، هند، روسیه، بلغارستان، قبرس و ... نیز می‌تواند در فرایند مصاحبۀ شما با افسر مهاجرت تاثیر داشته باشد.

4- ویزای فوری کانادا!

این دروغ بزرگ و زیبا را باور نکنید! کسی نمی‌تواند برای شما ویزای فوری کانادا بگیرد! تمامی فرایند‌ها و مدت‌زمان ارسال مدارک، مراجعه برای انگشت‌نگاری و ...، طبق قوانین سخت‌گیرانۀ سفارت کانادا در موعد‌های مشخصی انجام می‌شوند و کسی نمی‌تواند این فرایند را تسریع ببخشد. معمولا تمام این فرایند بین 2 تا 3 هفته طول می‌کشد و کسی نمی‌تواند زودتر از این موعد به شما ویزا بدهد.

5- استرداد وجه دریافتی از مسافر در صورت عدم اخذ ویزای کانادا!

در صورتی که درخواست ویزای کانادای شما توط سفارت رد شود، مبلغ پرداختی به دلار را به خودِ سفارت پرداخت کرده‌اید (بابت انگشت‌نگاری و ...) که در وبسایت خودِ سفارت هم عنوان شده است و قابل استرداد نیست؛ پس ادعای برخی کارگزارها در مورد استرداد وجه دریافتی کذب است و آنها فقط می‌توانند هزینه‌ای که خودشان دریافت کرده‌اند را به شما بازگردانند.

6- سایت سفارت کانادا دست ماست!

این هم یک ادعای عجیب و مضحک دیگر است که برخی کارگزارهای ویزای کانادا برای جلب مشتری عنوان می‌کنند. وبسایت سفارت کانادا توسط کارمندان رسمی این کشور اداره می‌شود و هیچ کارگزاری نمی‌تواند کوچک‌ترین اثری بر روی عملکرد آنها داشته باشد؛ پس فریب این ادعاها را نخورید!

7- تضمین اقامت دائم (یا کاری) در سفر اول به کانادا!

هیچ‌کس نمی‌تواند در اولین سفر خود به کانادا، اقامت دائم یا کاریِ این کشور را بگیرد. کسی هم نمی‌تواند ادعا کند که قادر است در زمینۀ اقامت در این کشور کاری برای شما انجام بدهد. تمامی شرایط اقامت یا کار در کانادا زیر نظر مقامات قانونی و بر اساس قانون مهاجرت این کشور انجام می‌شوند و کسی نمی‌تواند خارج از چارچوب دولتی کانادا، کاری در این زمین از پیش ببرد.

8- داشتن سند ملکی برای دریافت ویزای کانادا الزامی است!

تمکن مالی فقط به معنی ارائۀ سند ملکی نیست، بلکه مدارکی مثل داشتن گردش بانکی خوب هم می‌تواند تمکن مالی شما را تضمین کند؛ به علاوه، داشتن سوابقِ سفر خوب هم می‌تواند نیاز به ارائۀ گواهی تمکن مالی را پایین بیاورد.

9- حساب بانکی خود را به ما بسپارید!

اگر کسی، در هر شرایطی، از شما رمز کاربری حسابتان در اینترنت با رمز دوم عابربانک شما را خواست، شک نکنید که قصد کلاهبرداری از شما را دارد! متاسفانه برخی کارگزارها به بهانۀ چک کردن و اصلاح کردن گردش مالی شما، از شما می‌خواهند این اطلاعات حیاتی را در اختیارشان بگذارید که به هیچ وجه نباید این کار را بکنید! موضوع گردش‌حساب و مانده‌حساب شما باید بر طبق روال اداری و رسمی، و فقط با مشاورۀ کارشناسان ویزا، طوری تنظیم شود که بتوان آن را به سفارت ارائه داد؛ و در این فرایند احتیاجی به سپردن رمزتان به کارگزار نیست.

10- دعوتنامه ویزای کانادا الزامی است!

برخی شرکت‌ها هم جهت دریافت پول بیشتر از مسافر، ادعا می‌کنند که دعوتنامه الزامی است و حتما باید از آنها دعوتنامۀ شرکتی دریافت کنند تا ویزایشان پذیرفته شود. این در حالی است که انواع دعوتنامه‌های خانوادگی، کاری یا تحصیلی هم کار شما را راه می‌اندازند؛ به علاوه، درست است که دعوتنامه، کارِ پذیرش ویزای شما را تسهیل و احتمال موفقیت پروندۀ شما را افزایش می‌دهد؛ اما سابقۀ سفرِ خوب (یک سفر شینگن یا سفر به کشورهایی مثل چین، ژاپن، هند، بلغارستان، قبرس و ...) نیز می‌تواند جای دعوتنامه را برایتان پرکند.

11- با مدارک جعلی می‌توان ویزای مهاجرتی گرفت!

همیشه توصیه می‌شود که به هیچ‌وجه به افسر مهاجرت دروغ نگویید یا مدارک جعلی و دروغ برای اخذ ویزا ارائه ندهید. شاید بتوانید در مرحلۀ دریافت ویزای توریستی کانادا برخی مدارک را جعل کنید؛ اما جهت اخذ اقامت دائم، مدارک شما دوباره و با دقت بسیار بیشتری بازبینی می‌شود و این می‌تواند برایتان دردسر بزرگی درست کند.

امیدواریم با آشنایی با این دام های ویزای کانادا، گول تبلیغات دروغین و واهی برخی شرکت‌ها و کارگزاری‌ها را نخورید و آن مشاور ویزایی را انتخاب کنید که در نهایت صداقت و راستی با شما رفتار می‌کند.


آیا داشتن بیمه مسافرتی برای اخذ ویزای کانادا الزامی‌ است؟

معمولا در تمام کشورهای جهان سوم، یک کشور پیشرفته به عنوان مقصدی رویایی و آرمان‌شهری شناخته می‌شود و برای اهالی محدود و محروم خاورمیانه، سفر به کانادا حکم رهایی از قفس را دارد. قطعا اگر به دنبال دلایل محوبیت این کشور بگردید، با موارد بسیار قانع کننده‌ای روبه‌رو خواهید شد که جاذبه های طبیعی کانادا و رفاه اجتماعی تنها گوشه‌ای از آن‌ها خواهد بود. جذابیت این کشور سال‌هاست که فراتر از افزایش روزافزون متقاضیان تور کانادا رفته و امروزه شاهد افراد بسیاری هستیم که دیگر تنها به سفر راضی نبوده و قصد مهاجرت به کانادا را دارند. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز هم سعی دارد علاوه‌بر عرضۀ انواع مختلف تور کانادا، در اخذ ویزای کانادا نیز به مخاطبان خود کمک کند.

پاسخ صحیح و دقیق به تمام سوالات متعددی که ذهن متقاضیان ویزای کانادا را مشغول می‌کند، از مهم‌ترین اقداماتی‌ست که مانلی پرواز در راستای ارائه خدمات به این افراد انجام می‌دهد. در مجله گردشگری مانلی پرواز به مطالب بسیاری در این زمینه بر خواهید خورد که این مقاله نیز به زودی به جمع آن‌ها خواهد پیوست. در این مطلب قصد داریم یکی از سوالات رایج متقاضیان ویزا را پاسخ دهیم: آیا داشتن بیمۀ مسافرتی برای اخذ ویزای کانادا الزامی‌ست؟

در واقع پاسخ به این سوال آن‌قدر ها هم که فکر می کنید سخت نیست و اهمیت آن تنها از این روست که در حال حاضر، شرکت‌ها و سایت‌های مختلفی در زمینۀ اطلاع‌رسانی به متقاضیان این ویزا مشغول به فعالیت‌اند که متاسفانه تمام آن‌ها تعهدی به حسن انجام کار نداشته و فقط به دنبال کلاه‌برداری از این افراد که هستند به لحاظ مالی، طعمۀ خوبی هم به نظر می‌آیند. در کل، داشتن بیمۀ مسافرتی برای اخذ هیچ ویزایی الزامی‌ نیست؛ مگر در تقاضا‌نامۀ ویزا ذکر شده باشد (همچون ویزای شینگن).

یکی از دلایل مهم افزایش تقاضا برای مهاجرت به کانادا، پوشش فوق‌العادۀ بیمۀ درمانی آن است؛ اما از آنجا که در ویزای موقت کانادا تحت پوشش بیمۀ این کشور قرار نخواهید گرفت و حتی در صورت اخذ مهاجرت نیز تا 3 ماه تحت پوشش نخواهید بود، بهتر است که برای پیشگیری از مشکلاتی که ممکن است کل سفرتان را خراب کرده و حتی هزینه‌های بسیاری برایتان به همراه داشته باشد، نسبت به اخذ بیمۀ مسافرتی که قیمت چندانی هم ندارد اقدام کرده و خیال  خود و همسفرانتان را راحت کنید.

قطعا آدمیزاد هیچ‌گاه نمی‌تواند از امنیت جانی‌اش مطمئن باشد، چه برسد به امنیت مالی ! به همین منظور بهتر است هرگاه قصد دارید کاری کنید که در معرض خطر‌های بیشتری قرار بگیرید، به امکانات لازم برای رفع خطرات احتمالی مجهز باشد. در سفر هم خطرات متعددی ممکن است لذتی که قرار است ببرید را در خطر بیندازد که پیشتر در مطلبی به نام بیمۀ مسافرتی به ذکر دقیق آن‌ها پرداخته‌ایم و با خواندن آن می‌توانید با دلایل طرفداری ما از کسب آن و خطراتی که می‌توانید با داشتن آن از خود دور کنید، آشنا شوید.

آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!