تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

کار غیرقانونی در کانادا

یکی از دغدغه‌های مهاجران کانادا، پیدا کردن کار و کسب درآمد در این کشور است. با اینکه میانگین درآمد کانادا نسبتا بالاست و شرایط شغلی و زندگی خوبی برای شهروندانش فراهم می‌شود، در مورد قانون کار سخت‌گیری‌های زیادی انجام می‌شود و کسی نمی‌تواند بدون داشتن اجازۀ کار در این کشور کار کند. در این مقاله به مسئله کار غیرقانونی در کانادا خواهیم پرداخت.


نویسنده:
اسدالله حقانی
مطالب مرتبط
پردرآمدترین مشاغل کانادا

کسب درآمد بالا در کانادا رویای مردمان زیادی از سرتاسر دنیاست؛ اما کدام مشاغل در کانادا درآمد بالایی دارند؟ آیا تقاضای این شغل‌ها در کانادا بالاست؟ در این مقاله با مانلی همراه شوید تا به جواب این سوالات برسید. 

اجاره خانه در کانادا

یکی از دغدغه‌های بسیاری از مهاجران کانادا، پیدا کردن خانۀ مناسب برای سکونت است. برخی قصد خرید خانه را دارند و برخی می‌خواهند یک خانۀ خوب اجاره کنند. در این مقاله به مسئلۀ اجاره خانه در کانادا پرداخته‌ایم.

آب و هوای کانادا

هر کسی که مسافر تور کانادا باشد، از آب و هوای سردِ این کشور آگاه است و می‌داند که نمی‌تواند سواحل داغ و ماسه‌ای یا کویرهای بزرگ و دشت‌های گرم را رد آن پیدا کند. اما کانادا همیشه هم یخبندان نیست و با یک برنامه‌ریزی مناسب، می‌توانید در بهترین فصل به این کشور سفر کنید.: به اشتراک گذاری این مطلب