تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

پردرآمدترین مشاغل کانادا

کسب درآمد بالا در کانادا رویای مردمان زیادی از سرتاسر دنیاست؛ اما کدام مشاغل در کانادا درآمد بالایی دارند؟ آیا تقاضای این شغل‌ها در کانادا بالاست؟ در این مقاله با مانلی همراه شوید تا به جواب این سوالات برسید. 

نویسنده:
اسدالله حقانی
مطالب مرتبط
فرمت رزومه برای کانادا

پیدا کردن کار مورد نظر در کانادا بدون داشتن یک رزومۀ خوب و قوی، ممکن نخواهد بود. رزومه‌های کانادایی نیز استانداردهای خاصی را رعایت می‌کنند که بهتر است برای دیده شدنِ رزومۀ خود، آنها را رعایت کنید. مانلی در این مقاله فرمت رزومه کانادایی را به همراه دو نمونه رزومه کانادایی به شما معرفی خواهد کرد.

 

وام مسکن در کانادا

اگر قصد خرید خانه در کانادا را داشته باشید به دو طریق نقدی و وامی می‌توانید وارد عمل شوید. اگر بخواهید وام مسکن دریافت کنید، مهم‌ترین عامل، داشتنِ سابقۀ اعتبار است. تازه‌واردها به کانادا از این اعتبار برخوردار نیستند؛ اما در این مقاله روش‌های اخذ سابقه اعتبار برای دریافت وام مسکن در کانادا را برایتان مشخص کرده‌ایم.

کار غیرقانونی در کانادا

یکی از دغدغه‌های مهاجران کانادا، پیدا کردن کار و کسب درآمد در این کشور است. با اینکه میانگین درآمد کانادا نسبتا بالاست و شرایط شغلی و زندگی خوبی برای شهروندانش فراهم می‌شود، در مورد قانون کار سخت‌گیری‌های زیادی انجام می‌شود و کسی نمی‌تواند بدون داشتن اجازۀ کار در این کشور کار کند. در این مقاله به مسئله کار غیرقانونی در کانادا خواهیم پرداخت.
: به اشتراک گذاری این مطلب