تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

همه چیز درباره سفر به تورنتو کانادا

نویسنده:
پروین سهیلی
مطالب مرتبط
بهترین هاستل های تورنتو

هزینه‌های اقامت در کلان‌شهر تورنتو معمولا بالاست؛ مخصوصا اگر در طول تابستان و فصل‌های گرم‌ترِ سال به این خطه سفر کرده باشید؛ اما با اقامت در هاستل‌های تورنتو می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی چشمگیری داشته باشید. در ادامه با معرفی 5 تا از بهترین هاستل‌های تورنتو در خدمت شما خواهیم بود.

آب و هوای کانادا

هر کسی که مسافر تور کانادا باشد، از آب و هوای سردِ این کشور آگاه است و می‌داند که نمی‌تواند سواحل داغ و ماسه‌ای یا کویرهای بزرگ و دشت‌های گرم را رد آن پیدا کند. اما کانادا همیشه هم یخبندان نیست و با یک برنامه‌ریزی مناسب، می‌توانید در بهترین فصل به این کشور سفر کنید.

دعوتنامه کانادا

دعوتنامۀ خویشاوندی کانادا، از جمله رایج‌ترین دعوتنامه‌های کانادا است و افرادی که در کانادا دارای اقامت دائم هستند و بالای 18 سال سن دارند و مجرد هستند، می‌توانند چنین دعوتنامه‌ای را به یکی از اعضای خانوادۀ خود (همسر و فرزندان، پدرومادر، پدربزرگ و مادربزرگ، خواهر و برادر، خانه، دایی، عمه و عمو) ارسال کنند. البته شخصی که دعوتنامه ارسال می‌کند، باید دارای تمکن مالی جهت پوشش‌دادن هزینه‌های میهمان باشد و آنها را همراه با دعوتنامه به سفارت تحویل دهد.: به اشتراک گذاری این مطلب