تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

مهاجرت به کانادا از طرق مختلفی امکان­‌پذیر است. یکی از این روش‌­ها، سرمایه­‌گذاری است و استان کبک برنامۀ ویژه­‌ای برای سرمایه­‌گذاران در نظر گرفته است. در این مقاله به مزایا و شرایط سرمایه‌‌گذاری در کبک پرداخته­‌ایم.


نویسنده:
اسدالله حقانی
مطالب مرتبط
آب و هوای کانادا

هر کسی که مسافر تور کانادا باشد، از آب و هوای سردِ این کشور آگاه است و می‌داند که نمی‌تواند سواحل داغ و ماسه‌ای یا کویرهای بزرگ و دشت‌های گرم را رد آن پیدا کند. اما کانادا همیشه هم یخبندان نیست و با یک برنامه‌ریزی مناسب، می‌توانید در بهترین فصل به این کشور سفر کنید.

دعوتنامه کانادا

دعوتنامۀ خویشاوندی کانادا، از جمله رایج‌ترین دعوتنامه‌های کانادا است و افرادی که در کانادا دارای اقامت دائم هستند و بالای 18 سال سن دارند و مجرد هستند، می‌توانند چنین دعوتنامه‌ای را به یکی از اعضای خانوادۀ خود (همسر و فرزندان، پدرومادر، پدربزرگ و مادربزرگ، خواهر و برادر، خانه، دایی، عمه و عمو) ارسال کنند. البته شخصی که دعوتنامه ارسال می‌کند، باید دارای تمکن مالی جهت پوشش‌دادن هزینه‌های میهمان باشد و آنها را همراه با دعوتنامه به سفارت تحویل دهد.

مزایای کارت اقامت دائم کانادا

کارت اقامت دائم کانادا یا همان PR Card، فقط به افراد مقیمِ این کشور داده می‌شود که البته مزایای متعددی را برایشان به همراه دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی مزایای داشتن کارت PR برای افراد بپردازیم.


تفریحات هیجان انگیز در کانادا

کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، از امکانات و خدمات بی‌نظیر این کشور برای شهروندانش آگاه هستند؛ اما شاید شگفتی‌های کوچک و به‌ظاهر بی‌اهمیتی هم باشند که شما را برای سفر به این کشور، بیش از پیش به وجد بیاورند. در این مقاله به این شگفتی‌های کانادا پرداخته‌ایم.

 : به اشتراک گذاری این مطلب