تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا برای برخی افراد به قدری وسوسه‌­انگیز است که به راحتی در دام سودجویان می­‌افتند و پول و سرمایه و وقت خود را به هدر می‌­دهند. یکی از دام‌­های مهاجرت به کانادا، وکلا و مشاوران غیررسمی هستند که مانلی در این مقاله به آنها پرداخته است.

نویسنده:
اسدالله حقانی
مطالب مرتبط
کارت اقامت دائم کانادا

کارت اقامت دائم کانادا یا همان PR کارت، یک سند شناسایی برای افراد مقیم کانادا است که هنوز شهروند این کشور نشده‌اند و اگر بخواهند از کانادا خارج شده و دوباره وارد شوند، باید آن را ارائه بدهند. در این مقاله به ارائۀ توضیحاتی در مورد کارت اقامت دائم کانادا پرداخته‌ایم.

مزایا و معایب مهاجرت به کانادا

شکی نیست که کانادا کشور بی‌نظیری برای اقامت و کار است و مزایای بسیاری را در اختیار شهروندانش قرار می‌‌دهد؛ اما معایب و ضعف‌هایی هم در کنار این مزایا وجود دارد که باید درنظر گرفته شود! در این مقاله با مزایا و معایب زندگی در کانادا آشنا خواهیم شد.

 

روش‌های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا، رویای افراد بسیاری در کشورها و شهرهای مختلف دنیاست و دولت کانادا هم از این علاقه استقبال کرده است؛ چرا که هر ساله صدهاهزار مهاجر از سرتاسر دنیا می‌پذیرد. در این مقاله به بررسی اجمالی انواع روش‌های مهاجرت به کانادا پرداخته‌ایم.: به اشتراک گذاری این مطلب