تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مزایا و معایب مهاجرت به کانادا

شکی نیست که کانادا کشور بی‌نظیری برای اقامت و کار است و مزایای بسیاری را در اختیار شهروندانش قرار می‌‌دهد؛ اما معایب و ضعف‌هایی هم در کنار این مزایا وجود دارد که باید درنظر گرفته شود! در این مقاله با مزایا و معایب زندگی در کانادا آشنا خواهیم شد.

 

نویسنده:
اسدالله حقانی
مطالب مرتبط
مشکل سوء پیشینه برای ورود به کانادا

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای متفاضیان ویزای کانادا پیش بیاید، داشتن سوء پیشینه است و رایج‌ترینش، تخلف رانندگی در حالت مستی عنوان شده است. در این مقاله به این مسئله و راه‌حل‌های آن خواهیم پرداخت.

کارت اقامت دائم کانادا

کارت اقامت دائم کانادا یا همان PR کارت، یک سند شناسایی برای افراد مقیم کانادا است که هنوز شهروند این کشور نشده‌اند و اگر بخواهند از کانادا خارج شده و دوباره وارد شوند، باید آن را ارائه بدهند. در این مقاله به ارائۀ توضیحاتی در مورد کارت اقامت دائم کانادا پرداخته‌ایم.

دعوتنامه کانادا

دعوتنامۀ خویشاوندی کانادا، از جمله رایج‌ترین دعوتنامه‌های کانادا است و افرادی که در کانادا دارای اقامت دائم هستند و بالای 18 سال سن دارند و مجرد هستند، می‌توانند چنین دعوتنامه‌ای را به یکی از اعضای خانوادۀ خود (همسر و فرزندان، پدرومادر، پدربزرگ و مادربزرگ، خواهر و برادر، خانه، دایی، عمه و عمو) ارسال کنند. البته شخصی که دعوتنامه ارسال می‌کند، باید دارای تمکن مالی جهت پوشش‌دادن هزینه‌های میهمان باشد و آنها را همراه با دعوتنامه به سفارت تحویل دهد.

معاینه پزشکی برای ویزای کانادا

معاینه پزشکی یکی از مراحل دلهره‌آور دریافت ویزای کانادا است که البته برای تمامی ویزاها الزامی نیست. این معاینه برای ویزاهای اقامت دائم و سوپرویزای کانادا اجباری است و می‌توان آن را نزد یکی از پزشکان معتمد سفارت، در ایران انجام داد. در ادامه با اطلاعات کامل این آزمایش آشنا می‌شویم.: به اشتراک گذاری این مطلب