تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

خرید خانه در کانادا

اگر شما هم قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی به کانادا را دارید و به فکر خرید خانه در کانادا هستید، بدون شک مطلب زیر برایتان مفید خواهد بود!نویسنده:
اسدالله حقانی
مطالب مرتبط
اجاره خانه در کانادا

یکی از دغدغه‌های بسیاری از مهاجران کانادا، پیدا کردن خانۀ مناسب برای سکونت است. برخی قصد خرید خانه را دارند و برخی می‌خواهند یک خانۀ خوب اجاره کنند. در این مقاله به مسئلۀ اجاره خانه در کانادا پرداخته‌ایم.

وام خرید خودرو در کانادا

خودرودار شدن در کانادا، آن‌قدرهاهم سخت نیست، چراکه هم قیمت خودروها به نسبت دستمزدهای ماهانه پایین است و هم شرایط و وام‌های خوبی برای خریداران در نظر گرفته شده است. در این مقاله با توضیح وام خودرو در کانادا در کنارتان خواهیم بود.

وام مسکن در کانادا

اگر قصد خرید خانه در کانادا را داشته باشید به دو طریق نقدی و وامی می‌توانید وارد عمل شوید. اگر بخواهید وام مسکن دریافت کنید، مهم‌ترین عامل، داشتنِ سابقۀ اعتبار است. تازه‌واردها به کانادا از این اعتبار برخوردار نیستند؛ اما در این مقاله روش‌های اخذ سابقه اعتبار برای دریافت وام مسکن در کانادا را برایتان مشخص کرده‌ایم.

بهترین شهر کانادا برای زندگی

نیازی به توضیح ندارد که کانادا، کشور ایده‌آلی برای مهاجرت و زندگی است؛ اما شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که کدام شهرِ کانادا برای زندگی مناسب است. در این مقاله، بهترین شهر کانادا برای زندگی را به شما معرفی خواهیم کرد.
: به اشتراک گذاری این مطلب