تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

تحصیل در استان آلبرتا کانادا

کانادا به یمن وجود دانشگاه‌های متعدد و معتبر و ارائۀ امکانات رفاهی فراوان، در کنار چندفرهنگه بودن مردمانش، مقصد محبوبی برای دانشجویان سرتاسر دنیاست. یکی از استان‌های مورد توجه دانشجویان در کانادا، استان آلبرتا است که در این مقاله به معرفی آن به عنوان یک مقصد دانشجویی پرداخته‌ایم.

نویسنده:
اسدالله حقانی
مطالب مرتبط
بهترین دانشگاه های کانادا

کانادا همواره به عنوان یک مقصد تحصیلی محبوب مورد توجه دانشجویان سرتاسر دنیا بوده و علتش هم وجودِ دانشگاه‌های برتر دنیا در این کشور است؛ اما برترین دانشگاه های کانادا کدام‌اند؟ در این مقاله با ما همراه شوید تا دانشگاه‌های برتر کانادا را به شما معرفی کنیم.

دوره آموزش زبان در کانادا

یکی از شرایط اخذ ویزای کانادا، تسلط کافی بر زبان است. در کانادا، هم زبان انگلیسی و هم زبان فرانسه قابل قبول هستند؛ اما اگر می‌خواهید دقیقا بدانید برای کدام‌ ویزاها به این مدارک نیاز دارید، مقالۀ زیر را بخوانید.

بهترین شهر کانادا برای تحصیل

شکی نیست که کانادا کشوری ایده‌آل برای زندگی و تحصیل است؛ اما از آنجایی که هر کس سلایق و علایق متفاوتی دارد، باید پیش از هر تصمیمی، بهترین شهر کانادا برای تحصیل را انتخاب کند. 

بیمه دانشجویی در کانادا

بیمۀ خدمات درمانی می‌تواند تا حد زیادی هزینه‌های تحصیل در کانادا را برای شما کاهش دهد و خیالتان را از بابت هزینه‌های سنگین پزشکی راحت کند؛ اما شرایط بیمه دانشجویان در کانادا چیست؟ در این مقاله با مانلی همراه شوید.

 : به اشتراک گذاری این مطلب