تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

بهترین هاستل های مونترال

مونترال، شهرِ گران‌قیمتی است و طبیعتا هزینه اقامت در هتل‌های این شهر بسیار بالا خواهد بود؛ اما یک راه‌حل برای کسانی که می‌خواهند یک تور کانادای ارزان‌تر را تجربه کنند، اقامت در هاستل‌های مونترال است که در این مقاله به معرفی آنها پرداخته‌ایم.

نویسنده:
اسدالله حقانی
مطالب مرتبط
آب و هوای کانادا

هر کسی که مسافر تور کانادا باشد، از آب و هوای سردِ این کشور آگاه است و می‌داند که نمی‌تواند سواحل داغ و ماسه‌ای یا کویرهای بزرگ و دشت‌های گرم را رد آن پیدا کند. اما کانادا همیشه هم یخبندان نیست و با یک برنامه‌ریزی مناسب، می‌توانید در بهترین فصل به این کشور سفر کنید.

دعوتنامه کانادا

دعوتنامۀ خویشاوندی کانادا، از جمله رایج‌ترین دعوتنامه‌های کانادا است و افرادی که در کانادا دارای اقامت دائم هستند و بالای 18 سال سن دارند و مجرد هستند، می‌توانند چنین دعوتنامه‌ای را به یکی از اعضای خانوادۀ خود (همسر و فرزندان، پدرومادر، پدربزرگ و مادربزرگ، خواهر و برادر، خانه، دایی، عمه و عمو) ارسال کنند. البته شخصی که دعوتنامه ارسال می‌کند، باید دارای تمکن مالی جهت پوشش‌دادن هزینه‌های میهمان باشد و آنها را همراه با دعوتنامه به سفارت تحویل دهد.

مزایا و معایب مهاجرت به کانادا

شکی نیست که کانادا کشور بی‌نظیری برای اقامت و کار است و مزایای بسیاری را در اختیار شهروندانش قرار می‌‌دهد؛ اما معایب و ضعف‌هایی هم در کنار این مزایا وجود دارد که باید درنظر گرفته شود! در این مقاله با مزایا و معایب زندگی در کانادا آشنا خواهیم شد.

 

تفریحات هیجان انگیز در کانادا

کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، از امکانات و خدمات بی‌نظیر این کشور برای شهروندانش آگاه هستند؛ اما شاید شگفتی‌های کوچک و به‌ظاهر بی‌اهمیتی هم باشند که شما را برای سفر به این کشور، بیش از پیش به وجد بیاورند. در این مقاله به این شگفتی‌های کانادا پرداخته‌ایم.

 : به اشتراک گذاری این مطلب