تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

افتتاح حساب بانکی در کانادا

افتتاح حساب بانکی در کانادا یکی از ملزومات زندگی در این کشور است، چراکه بسیاری از کارها اعم از دریافت حقوق، پرداخت اجاره، قبوض خدماتی و... از طریق حساب‌های بانکی انجام می‌شود؛ ازاین‌رو، مانلی در این مقاله به موضوع افتتاح حساب بانکی در کانادا پرداخته است.

نویسنده:
اسدالله حقانی
مطالب مرتبط
مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا برای برخی افراد به قدری وسوسه‌­انگیز است که به راحتی در دام سودجویان می­‌افتند و پول و سرمایه و وقت خود را به هدر می‌­دهند. یکی از دام‌­های مهاجرت به کانادا، وکلا و مشاوران غیررسمی هستند که مانلی در این مقاله به آنها پرداخته است.

وام مسکن در کانادا

اگر قصد خرید خانه در کانادا را داشته باشید به دو طریق نقدی و وامی می‌توانید وارد عمل شوید. اگر بخواهید وام مسکن دریافت کنید، مهم‌ترین عامل، داشتنِ سابقۀ اعتبار است. تازه‌واردها به کانادا از این اعتبار برخوردار نیستند؛ اما در این مقاله روش‌های اخذ سابقه اعتبار برای دریافت وام مسکن در کانادا را برایتان مشخص کرده‌ایم.

متوسط درآمد در کانادا

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مهاجران کانادا، کسب درآمد و یافتن شغل مناسب در این کشور است. شاید بهتر باشد پیش از سفر به این کشور، از میانگین و حداقل دستمزدی که کانادایی‌ها بابت انجام کار دریافت می‌کنند باخبر شوید. پس در این مقاله با مانلی همراه شوید.

مزایا و معایب مهاجرت به کانادا

شکی نیست که کانادا کشور بی‌نظیری برای اقامت و کار است و مزایای بسیاری را در اختیار شهروندانش قرار می‌‌دهد؛ اما معایب و ضعف‌هایی هم در کنار این مزایا وجود دارد که باید درنظر گرفته شود! در این مقاله با مزایا و معایب زندگی در کانادا آشنا خواهیم شد.

 : به اشتراک گذاری این مطلب