تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

سفر به اروپا در نوروز 98

ماه‌های مارس تا ژوئن بهترین فرصت برای سفر به اروپا است و از شانس خوب ما ایرانیان، تعطیلات نوروزی نیز در همین ماه‌ها قرار دارند. 

نویسنده:
کیمیا رودگر
مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است.
مطالب مرتبط
سفر به تایلند در نوروز

از میان کشورها و شهرهای گردشگری سراسر جهان، تایلند یکی از پر طرفدارترین‌هاست؛ اما چرا برای سفر نوروزی، تایلند را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟ در ذیل به ذکر دلایلی که این کشور را تبدیل به گزینه‌ای ایده‌آل برای سفرها نوروزی می‌کند خواهیم پرداخت.

سفر نوروزی به مالزی!

حالا که نوروز تقریبا اندازۀ رگ گردن به شما نزدیک است، مطمئنا به فکر سفری برای تکاندن گرد خاک نبرد یکساله‌تان هستید. ما تور کوالالامپور را به‌عنوان سفری نوروزی به شما پیشنهاد می‌کنیم و در ذیل به دلایلی که این کشور را مناسب برای سفری نوروزی می‌کنند خواهیم پرداخت.

 

آنتالیا مقصد مناسبی برای تعطیلات نوروزی است؟

در حالی‌که نوروز برای عده‌ای وقت شیرین صلۀ ارحام و سفر به آغوش کهنۀ والدین است، عدۀ دیگری از همین حالا صدای دایی‌شان را كه پر از ایده‌های سیاسی و اقتصادی عجیب و غریب‌ است در خواب‌های شبانه‌شان می‌شنوند و هر صبح، پوشیده در عرق سرد، به فکر راهی برای فرار از استرس‌های ملاقات‌های خانوادگی هستند. در انتهای این افکار، سفر همیشه بهترین گزینه به‌نظر می‌آید. برای افرادی که دستشان به جیب خودشان و خیلی‌های دیگر می‌رسد، سفر خارجی بهترین گزینه است که نیاز به سوغاتی آنچنانی هم ندارد. آنتالیا یکی از محبوب‌ترین مقاصد خارجی بین ایرانیان است که در کمترین فاصله، متفاوت‌ترین اقلیم را به آنها ارائه می‌‌دهد؛‌ به‌عبارتی می‌توان گفت كه نوروز در آنتالیا، گزینه‌ست كه می‌تواند برایتان دلپسند و وسوسه‌كننده باشد.: به اشتراک گذاری این مطلب