تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

هتل های 5 ستاره کیش

از آنجا که کیش یکی از قطب‌های گردشگری کشور به حساب می‌آید، بدیهی‌ست که هتل‌های 5 ستارۀ آن به منظور جلب رضایت مسافران از سطح بالایی برخوردار باشند. به علت تعداد زیاد این موارد در کیش و تشابه آن‌ها در امکانات ارائه شده، قصد داریم به منظور تسهیل انتخاب، چندتا از آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

نویسنده:
سید ابوالفضل شفیعی
جاذبه های گردشگری
پارک دلفین‌های کیش

پارک دلفین کیش از جذاب‌ترین فعالیت‌های کیش به شمار می‌آید؛ اما آیا هزینۀ بلیط این مجموعه آن‌قدری که می‌گویند بالاست؟ و اینکه این مبلغ دقیقا چه تجاربی را برای گردشگر ممکن می‌سازد و در نهایت اینکه اصلا ارزشش را دارد؟

تفریحات شبانه کیش

در این مطلب، توضیح مختصری از معروف‌ترین زیبایی‌ها و جاذبه‌های تفریحی شب‌های جزیرهٔ کیش در اختیار شما همراهان مانلی گذاشته می‌شود تا برنامه‌ریزی‌تان برای سفر به کیش، آسان‌تر شود.


امکانات تفریحی پارک آبی کیش

در این مطلب به توضیح یکی از پرطرفدارترین جاذبه‌های تفریحی کیش، یعنی پارک آبی کیش می‌پردازیم و امکانات، تجهیزات و ساعات مناسب برای مراجعهٔ خانم‌ها و آقایان را معرفی می‌کنیم.


مطالب مرتبط
بهترین راه سفر به کیش

در این ایام گرانی‌ بلیط هواپیما، بازار سفرهای زمینی داغ‌تر شده و گردشگران حتی برای سفر به کیش هم به این سو روی آورده‌اند. در این مطلب قصد داریم به بررسی روش‌های سفر به این جزیره با تمرکز بر سفر زمینی بپردازیم.

رفت و آمد در کیش

یکی از سوالاتی که معمولا ذهن مسافران را مشغول می‌کند، انتخاب تور یا سفر با خودروی شخصی‌ست. برای سفر به جزیرۀ کیش معمولا از سفر با تور به علت محدودیت حمل و نقل عمومی در این جزیره اجتناب می‌شود؛ اما حقیقت چیز دیگری‌ست...

آب و هوای کیش در فصل های مختلف

یکی از نکاتی که باید در سفر مدنظر قرار داد، شرایط آب‌وهوایی است. در این مقاله، درخصوص آب و هوای کیش،‌ برایتان توضیحاتی خواهیم داد.

اجاره ماشین در کیش

جذابیت ماشین‌بازی آن‌قدر زیاد است که عطش برای این تجربه، بسیاری را برای سفر، به مناطق آزاد، به‌خصوص کیش کشانده است؛ اما از آنجا که پیداکردن شرکت مطمئن، کار دشواری‌ست و کاغذبازی‌های این کار ممکن است کمی سردرگم‌تان کند، یک راهنمایی جامع برای کرایۀ خودرو را در اختیارتان گذاشته‌ایم.: به اشتراک گذاری این مطلب