تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مزایا و معایب زندگی در کیش

جزیرۀ مرجانی بیضی‌‌شکل کیش به‌ دلیل هم‌جواری با خلیج فارس، چشم‌‌اندازهای بی‌‌نظیری دارد و حالا که با سازه‌‌های مدرن هتل‌‌ها و مراکز خرید احاطه شده، به یکی از قطب‌‌های توریستی و مقاصد گردشگری پرطرفدار ایران تبدیل شده است. هوای پاک و سطح امکانات عمومی و رفاهی بسیار بالا در کیش، موجب شده تا بسیاری از افرادی که چند روزی در جزیرۀ کیش سپری کردند، به فکر زندگی دائمی در کیش بیفتند. اگر شما هم جزء این دسته از مسافران کیش هستید؛ با مانلی همراه باشید تا با شناخت مزایا و معایب زندگی در کیش بتوانید تصمیم درست‌تری بگیرید.

نویسنده:
صحرا فرنیا
جاذبه های گردشگری
موزه کیش

فرهنگ غنی و قدمت دیرین ایران­زمین میان تمدن­های باستانی زبانزد است. آنچه از یافته­‌های باستان‌شناسی و اسناد قدیمی بر آمده است، صحه بر این گفتار گذاشته که سرزمین پهناور پارس یکی از تمدن­‌های اولیۀ بشر را دربرداشته است؛ ازاین‌رو موزه­های کشورمان مملو از یافته­های باستانی از قعر زمان باستان شده، گرچه بسیاری از آن­ها به غارت رفته و سر از دیگر نقاط جهان در آورده است! یکی از موزه­های غنی ایران­زمین در میان موج­های پرتلاطم پهنۀ نیلگون خلیج فارس، در آغوش گرم جزیرۀ مرجانی کیش آرام خواهد گرفت که بازدید از آن به گردشگران تور کیش پیشنهاد می­شود؛ البته این زمان،‌ آینده‌ای نه‌چندان دور است!

اسکله تفریحی کیش

پرواز در آسمان و گردش و جولان دادن بر روی آب، از آرزوهای بزرگ بشر اولیه بوده است. هنگامی که انسان به تماشای بی‌کران ساحل می‌نشست، تصور پیمایش پهنه­ های بی‌انتهای سبز-آبی او را رها نمی‌کرد. گذر زمان، رفته‌رفته بشر را به بسیاری از آرزوهای دیرنش رساند، بشری که ذوق کاوش در طبیعت، از همان ابتدا در وجودش نهادینه بود.