تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

سرمایه‌ گذاری در کیش

امکانات رفاهی و سطح بالای کیفی زندگی در کیش، بسیاری از گردشگران را به فکر مهاجرت یا سرمایه گذاری در کیش می‌اندازد. با بهبود سطح کیفی خدمات رفاهی و به تبع آن پیشرفت صنعت گردشگری، راه‌های بسیاری در ایجاد مشاغل مختلف و فرصت‌های سرمایه‌گذاری پدید آمده است. در این نوشتار به معرفی این پروژه‌ها و فرصت‌ها پرداخته‌ایم.

نویسنده:
صحرا فرنیا
جاذبه های گردشگری
بهترین کافه های کیش

کافه‌ها یکی از بهترین مکان‌های هر شهر برای آشنایی با فرهنگ بومیان و حال و هوای قشر جوان آن مقصد هستند؛ اما پیداکردن یک کافۀ خوب که تنها اسم درنکرده باشد و جذابیت‌های دیگری هم برای ارائه داشته باشد، آن‌ هم در شهر کوچکی مثل کیش، کمی سخت می‌نماید. ازاین‌رو، قرار است مثل همیشه زحمت گشتن را از دوشتان برداریم و بهترین کافه‌های این شهر را معرفی کنیم.

 

پارک کیبل اسکی کیش

تفریحات آبی موجود در کیش، از جذاب‌ترین بخش‌های سفر به این جزیرۀ زیبا به حساب می‌آید و خوشبختانه در سال‌های اخیر، تعداد و انواع آن‌ها رو به افزایش است. یکی از بهترین موارد موجود در کیش، پارک کیبل اسکی است که با وجود فراوانی امکانات و جذابیت ، به دلیل نام ناآشنای خود، نتوانسته توجهی که باید را به خود جلب کند؛ ازاین‌رو در این مقاله قصد داریم این مکان را به شما معرفی کنیم تا لذت از این تفریح جذاب را از کف ندهید.

3 تفریح غیر آبی جزیره کیش

تفریحات کیش از دلایل اصلی محبوبیت این شهر به‌عنوان یک مقصد گردشگری هستند که اغلب آن‌ها نیز به یمن وجود دریا در این شهر امکان‌پذیر شده‌اند. البته موارد بسیار دیگری هم در این جزیره وجود دارند که در میان تفریحات پرزرق‌و‌برق آبی پنهان شده‌اند و ما در این مقاله قصد معرفی آن‌ها را داریم تا گردشگران بدانند در سفرهای قبلی‌شان چه موقیعت‌هایی را از دست داده‌اند!: به اشتراک گذاری این مطلب