تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

راهنمای خرید کردن در کیش

اینکه چرا خرید کردن در کیش تبدیل به یکی از بخش‌های مهم سفر گردشگران این جزیره شده است، شاید بتوان به گستردگی، در برخی مواقع، قیمت بسیار مناسب و تنوع بالای آن اشاره کرد. در این مقاله، برخی نکات مهم را برایتان بازگو می‌کنیم تا با آگاهی به تفریح شیرین خریدکردن بپردازید.
نویسنده:
سید ابوالفضل شفیعی
جاذبه های گردشگری
مراکز خرید و بازارهای محلی کیش-قسمت اول

جزیرۀ کیش علاوه­ بر طبیعت زیبا و سواحل مرجانی بی ­نظیرش، دیدنی ‌های بسیار دیگری را نیز در خود جای داده که مراکز خرید و بازارهای کیش نیز جزء آن است؛ به‌ عبارتی این مراکز را می ‌توان یکی از عمده ­ترین جاذبه ­های گردشگری کیش به­ شمار آورد. قسمت شرقی جزیره یکی از پرترددترین قسمت­ های این سرزمین است که بیشتر مراکز تفریحی و تجاری را در خود جای داده است؛ اما در گوشه و کنار مناطق مسکونی و محلی آن نیز مراکز تجاری مشهوری بنا شده است که میزبان گردشگران تور کیش هستند. با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه باشید تا چند مورد از این مراکز را به شما معرفی کنیم.

معرفی 5 مرکز خرید کیش

هنگام سفر، خرید کردن یکی از لذت‌هایی است که بی‌نهایت به جان افراد می‌نشیند. در این مقاله، برخی مراکز خرید کیش را که کمی دور از مرکز شهر قرار دارند به گردشگران تور کیش معرفی خواهیم کرد. با مانلی همراه باشید!


اسکله تفریحی کیش

پرواز در آسمان و گردش و جولان دادن بر روی آب، از آرزوهای بزرگ بشر اولیه بوده است. هنگامی که انسان به تماشای بی‌کران ساحل می‌نشست، تصور پیمایش پهنه­ های بی‌انتهای سبز-آبی او را رها نمی‌کرد. گذر زمان، رفته‌رفته بشر را به بسیاری از آرزوهای دیرنش رساند، بشری که ذوق کاوش در طبیعت، از همان ابتدا در وجودش نهادینه بود.