تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

خرید خانه در مشهد

امروزه مشهد مصرانه در حال طی پله‌های ترقی‌ست و به کمک گردشگرانی که به سرعت چرخۀ اقتصاد آن می‌افزایند توانسته به یکی از مهمترین کلان‌شهرهای کشور بدل شود. این توسعۀ چشمگیر باعث شده تا توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و ساکنان شهرستان‌های اطراف، به خرید خانه در مشهد جلب شود.

نویسنده:
سید ابوالفضل شفیعی
جاذبه های گردشگری
پارک مینیاتوری مشهد

پارک مینیاتوری مشهد، جاذبه‌ای تفریحی است که با موضوع خاصی طراحی می‌شود. در بسیاری از کشورهای جهان مانند ترکیه، فرانسه و چین،‌ این پارک‌ها به منظور آشنایی با معماری، تاریخ و فرهنگ کشورشان ایجاد شده و در ایران نیز در شهر‌های تبریز و اصفهان، پارک مینیاتوری وجود دارد. از اوایل سال 1395، میهمانان تور مشهد هم می‌توانند از پارک مینیاتوری استان خراسان رضوی در منطقۀ 12 و محلۀ الهیۀ مشهد دیدن کنند.

باغ وکیل آباد مشهد

پارک جنگلی وکیل‌آباد از قدیمی‌ترین جاذبه های تفریحی مشهد است که منطقه‌ای ییلاقی و خوش آب‌وهوا در غرب مشهد قرار دارد. بلوار منتهی این منطقه به میدان پارک (آزادی) نیز به همین اسم نامیده می‌شود که در مقصد شاندیز و طرقبه هم به‌چشم می‌خورد. پارک جنگلی وکیل‌آباد ازجمله تفریحگاه‌های قدیمی مشهد است که مقصد امروز مجلۀ گردشگری مانلی انتخاب شده است.

باغ ملی مشهد

یکی از قدیمی‌‌ترین جاذبه های تفریحی مشهد که در قلب شهر قرار گرفته است، باغ ملی مشهد نام دارد که در گذشته میزان ارگ حکومتی بوده است. این باغ پرحادثه که محل آرامش و استراحت زائران بود، ‌امروز تبدیل به پارکی پرتردد شده است. با مانلی همراه باشید تا در روزگار پیشین این باغ قدمی بزنیم.

بهترین پارک های مشهد

شاید به نظرتان مسخره بیاید که شخصی در سفر به مشهد از پارک‌های آن هم دیدن کند؛ اما قطعا این مکان‌ها به عنوان بهترین پناهگاه برای فرار از سر و صدا و همهمه‌ای است که در تمام ساعات شبانه روز، کلان شهرها را اشغال می‌کنند و به همین دلیل هم قرار است گزینه‌های موجود در مشهد را به شما معرفی کنیم.

مطالب مرتبط
بهترین شرکت‌های هواپیمایی برای سفر به مشهد

یکی از نکاتی که در سفر برای مسافران حائز اهمیت است، ایرلاینی است که با آن، مبدا و مقصد خود را ترک می‌کنند. در این مقاله، برخی ایرلاین‌های مشهد را به گردشگران و زائران عزیز معرفی می‌کنیم.

اجاره سوئیت در مشهد

علاوه بر هتل و سوئیت‌های مختلفی که برای اسکان مسافران در مشهد موجودند، روش‌های دیگری نیز برای اقامت در دسترس مسافران قرار می‌گیرند. یکی از این روش‌ها، کرایه کردن موقت خانه‌هایی‌ست که معمولا به صورت مبله و با امکانات رفاهی مناسب، در اختیار زائران قرار می‌ گیرند؛ اما آیا انتخاب این روش از رزرو هتل بهتر است؟ با مانلی همراه باشید!

حمل و نقل عمومی در مشهد

توسعۀ حمل‌ونقل عمومی مشهد در سال‌های اخیر باعث شده تا رفت‌وآمد در این کلان‌شهر برای ساکنان آن و هم‌چنین برای مسافران بسیار راحت‌تر شده است. کافی‌ست کمی با آن‌ها آشنا شوید تا بدون هیچ دردسری در سفرتان به این شهر به گشت و گذار بپردازید.

آب و هوای مشهد در فصول مختلف سال

یکی از نکاتی که باید در سفر مدنظر قرار داد، شرایط آب‌وهوایی است. در این مقاله، درخصوص آب‌وهوای مشهد،‌ برایتان توضیحاتی خواهیم داد.: به اشتراک گذاری این مطلب