تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

بهترین شهرهای ایران برای سفرهای پاییزی

معمولا برای برنامه‌ریزیِ سفرهای گردشگری، چه تورهای هوایی باشد چه تورهای زمینی، به شش ماه نخست سال فکر می‌‌کنیم، غافل از اینکه طبیعت جلوه‌های رنگینش را برای پاییز مقرر کرده است. با آغاز سال تحصیلی در مهرماه، تصمیم خانواده‌ها برای سفر کم‌رنگ می‌شود؛ اما سفر تنها به روزهای طولانی و آفتابی تابستان ختم نمی‌شود؛ پاییز با ورودش فصل جدیدی از سفر را رقم می‌زند. اگر از شلوغی جاده‌ها در تابستان گریزانید، پاییز هزار رنگ و خُنک، فرصت مغتنمی برای رهایی از روزمرگی است. لطافت هوای پاییز، رنگ روح‌انگیزی به شهرهای رنگین‌کمانی سرزمین وسیع پارسی می‌زند؛ از طبیعت یشمین جنگلی شمال که به هزار رنگ درآمده تا هوای دلپذیر شهرهای جنوبی و جزیره‌ای غلتان در خلیج فارس. شهر شما در پاییز چه رنگی شده است؟ با مانلی پرواز پایتخت همراه باشید تا با برخی نقاط ایران زیبا که در پاییز خوش‌جلوه‌تر می‌شوند، آشنا شوید.

جاذبه های گردشگری
رستوران کوهسنگی کیش


غذاخوردن،‌ یکی دیگر از لذت‌ های زندگی ‌ست که لحظاتی فارغ از هیاهو را می‌سازد. این لذت در سفر بیش از همیشه نمود می‌ یابد. غذای هر شهر و کشوری،‌ گویای فرهنگ و تاریخ آن پهنه است. اگر سفر به کیش،‌ یکی از گزینه‌ های انتخابی ‌تان برای سفر است،‌ رستوران کوهسنگی کیش را از دست ندهید. 

شهر باستانی حریره کیش

سرزمینی جدا مانده از پهنۀ ایران­زمین، پناه گرفته در آغوش گرم شاخاب پارس، با دیرینه­ای به وسعت ژرفای تاریخ سر از نیلی مواج به آسمان بلند کرده است. علاوه­بر موقعیت جغرافیایی­اش در قلب فیروزه­فام خلیج، عمر تجاری جزیرۀ کیش با تاریخچۀ کشتی­رانی و دریانوردی برابری می­کند و در گذشته یکی از صادرکننده­های مروارید در سراسر گیتی بوده است. این جزیره شهرت و اهمیتش را وامدار آغوش پرمهر مادری­ست از دیار پارس که از بالای سرش نگهبان و نگهدارش بوده است. در شمالی­ترین سوی این پهنۀ بیضی شکل، یادواره­ای کهن از تمدن هشتصد سالۀ آن پرده برداشته است. 
آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز


: به اشتراک گذاری این مطلب