تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

با کدام ایرلاین به کیش سفر کنیم؟

ایرلاین‌ها همیشه نقطه‌ای است که ذهن افراد را به خود مشغول می‌سازد و اینکه چه پیشینه‌ای دارند و چه خدماتی ارائه می‌دهند. در این مقاله، اطلاعاتی در خصوص ایرلاین‌های کیش در اختیارتان قرار می‌دهیم.

نویسنده:
سید ابوالفضل شفیعی
جاذبه های گردشگری
باغ راه ایرانی کیش

هر کشوری برای عرض اندام و فخرفروشی، به فرهنگ، تمدن و اصالتش تکیه می‌‌زند. ایران‌زمین نیز از این قاعده مستثنی نیست و به کرّوفرّ پیشینه‌‌اش پرغرور است و این حشمت را از تکه‌‌تکۀ سرزمینش وام گرفته است. آژانس مسافرتی مانلی پرواز قصد دارد در این مقاله به معرفی یکی از جاذبه های دیدنی کیش بپردازد که گوشه‌‌ای از شکوه این سرزمین را به‌صورت شمایل‌‌های سمبلیک به تصویر کشیده است. اگر سفر به کیش، مد نظرتان بود و برای این مقصود، تور کیش را انتخاب کردید، چه به صورت تور ارزان کیش و چه به صورت تور لحظه آخری کیش، دیدن از این مکان را از دست ندهید. از میان تورهای داخلی، تور کیش می‌تواند، حسی تفریحی-باستانی را به روحتان تزریق کند. با مانلی همراه باشید.

اسکله تفریحی کیش

پرواز در آسمان و گردش و جولان دادن بر روی آب، از آرزوهای بزرگ بشر اولیه بوده است. هنگامی که انسان به تماشای بی‌کران ساحل می‌نشست، تصور پیمایش پهنه­ های بی‌انتهای سبز-آبی او را رها نمی‌کرد. گذر زمان، رفته‌رفته بشر را به بسیاری از آرزوهای دیرنش رساند، بشری که ذوق کاوش در طبیعت، از همان ابتدا در وجودش نهادینه بود.

ارزانترین مراکز خرید کیش

آوازۀ مراکز خرید لوکس و شیک کیش، با اینکه بسیاری را برای سفر به این جزیره ترغیب کرده ، سهم عظیمی هم در منصرف کردن بسیاری دیگر داشته است؛ اما خرید در کیش، تنها به این مراکز خرید بزرگ و مشهور محدود نمی‌شود و گزینه‌های دیگری هم وجود دارد که هم ارزان­تر هستند و هم جنس­های خوبی دارند. در این مقاله این بازارها را به شما معرفی‌ خواهیم کرد.

روستای باغو کیش

پهنۀ پارسی، گسترده‌ خاکی است که هر تکه‌‌اش، وجب به وجب، اصالت و ریشه را در جان دارد. آژانس هواپیمایی مانلی پرواز در این مقاله قصد دارد تکه‌‌ای از این خاک همیشه ماندگار را به شما معرفی کند که وجودش چون مرواریدی بر پهنۀ شرق می‌‌درخشد. تکه‌‌ای از تن جزیرۀ کیش! روستای باغو!

رستوران های شاندیز کیش

در هر شهری، رستوران‌‌های معروف، جایگاه خاصی بین گردشگران دارند و مسافران تمایل دارند غذاهای آن رستوران را امتحان کنند. رستوران‌‌ های شاندیز کیش هم از این قاعده مستثنی نیستند. در این مقاله، آژانس مسافرتی مانلی پرواز رستوران‌‌های شاندیز کیش را به مسافران تور کیش معرفی خواهد کرد تا در سفر به کیش ، حتما سری به یکی از شعب این رستوران بزنند و طعم لذیذ غذاهای آن را بچشند و لذت ببرند. اگر با تورهای داخلی ،‌ چه به صورت تور ارزان کیش ،‌ چه به صورت تور لحظه آخری کیش قدم به این سرزمین فیروزه‌‌فام می‌‌گذارید،‌ می‌‌‌توانید از راهنمای هتل های کیش در خصوص بهترین رستوران های کیش، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی تردید را برایتان آرزومند‌ است. سفرتان سبز!


: به اشتراک گذاری این مطلب