تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

اقامت ارزان در کیش

به نظر، هر چه بهرۀ هوشی یک فرد بالاتر باشد و اطلاعات بیشتری راجع به مقصدش داشته باشد، هزینه‌های سفر به همان اندازه کاهش خواهد یافت؛ به عبارت دیگر، در بیشتر مواقع، اطلاعات و هزینه، رابطۀ عکس دارند و بنابراین در این مقاله قصد داریم تا کفۀ ترازو را به سمت اطلاعات، سنگین‌تر کنیم. ارزان ترین هتل‌ های کیش را در این مقاله بشناسید.

نویسنده:
سید ابوالفضل شفیعی
جاذبه های گردشگری
بهترین کافه های کیش

کافه‌ها یکی از بهترین مکان‌های هر شهر برای آشنایی با فرهنگ بومیان و حال و هوای قشر جوان آن مقصد هستند؛ اما پیداکردن یک کافۀ خوب که تنها اسم درنکرده باشد و جذابیت‌های دیگری هم برای ارائه داشته باشد، آن‌ هم در شهر کوچکی مثل کیش، کمی سخت می‌نماید. ازاین‌رو، قرار است مثل همیشه زحمت گشتن را از دوشتان برداریم و بهترین کافه‌های این شهر را معرفی کنیم.

 

تفریحات شبانه کیش

در این مطلب، توضیح مختصری از معروف‌ترین زیبایی‌ها و جاذبه‌های تفریحی شب‌های جزیرهٔ کیش در اختیار شما همراهان مانلی گذاشته می‌شود تا برنامه‌ریزی‌تان برای سفر به کیش، آسان‌تر شود.


اسکله تفریحی کیش

پرواز در آسمان و گردش و جولان دادن بر روی آب، از آرزوهای بزرگ بشر اولیه بوده است. هنگامی که انسان به تماشای بی‌کران ساحل می‌نشست، تصور پیمایش پهنه­ های بی‌انتهای سبز-آبی او را رها نمی‌کرد. گذر زمان، رفته‌رفته بشر را به بسیاری از آرزوهای دیرنش رساند، بشری که ذوق کاوش در طبیعت، از همان ابتدا در وجودش نهادینه بود.

مطالب مرتبط
با کدام ایرلاین به کیش سفر کنیم؟

ایرلاین‌ها همیشه نقطه‌ای است که ذهن افراد را به خود مشغول می‌سازد و اینکه چه پیشینه‌ای دارند و چه خدماتی ارائه می‌دهند. در این مقاله، اطلاعاتی در خصوص ایرلاین‌های کیش در اختیارتان قرار می‌دهیم.

هتل های ساحلی کیش

این روزها جزیرۀ کیش تبدیل به یکی از قطب‌های گردشگری کشور شده و بسیاری از هموطنان به فکر گذراندن تعطیلاتشان در این شهر زیبا هستند؛ اما قطعا در سفر، به اطلاعاتی نیاز دارید. در این مطلب قرار است هتل‌های نزدیک به ساحل این شهر را به شما معرفی کنیم.

هتل های ارزان کیش برای نوروز

هر مقصودی که از سفر به کیش داشته باشید، نیاز به جایی برای اقامت خواهید داشت؛ اما حالا که نوروز در شرف آغاز است و بسیاری قصد سفر به این جزیرۀ زیبا را دارند، بازار هتل‌ها داغ است و بسیاری از آنها سعی می‌کنند از این آب گل‌آلود ماهی بگیرند؛ ازاین‌رو بهتر است پیش از آغاز سفر، با هتل ‌های کیش آشنا شوید تا هم قیمت‌ها دستتان بیایند و هم انتخاب، با توجه به هزینه‌ای که مد نظر گرفته‌اید، برایتان راحت‌تر شود. 

آب و هوای کیش در فصل های مختلف

یکی از نکاتی که باید در سفر مدنظر قرار داد، شرایط آب‌وهوایی است. در این مقاله، درخصوص آب و هوای کیش،‌ برایتان توضیحاتی خواهیم داد.

سفر به کیش با ماشین شخصی

در این مطلب، مانلی اطلاعات مختصری در اختیار گردشگرانی قرار می‌دهد که ترجیح می‌دهند به جای پیوستن به تور کیش و سفر هوایی، با خودروی شخصی به کیش سفر کنند.: به اشتراک گذاری این مطلب