تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

اقامت ارزان در کیش

به نظر، هر چه بهرۀ هوشی یک فرد بالاتر باشد و اطلاعات بیشتری راجع به مقصدش داشته باشد، هزینه‌های سفر به همان اندازه کاهش خواهد یافت؛ به عبارت دیگر، در بیشتر مواقع، اطلاعات و هزینه، رابطۀ عکس دارند و بنابراین در این مقاله قصد داریم تا کفۀ ترازو را به سمت اطلاعات، سنگین‌تر کنیم. ارزان ترین هتل‌ های کیش را در این مقاله بشناسید.

نویسنده:
سید ابوالفضل شفیعی
جاذبه های گردشگری
بهترین کافه های کیش

کافه‌ها یکی از بهترین مکان‌های هر شهر برای آشنایی با فرهنگ بومیان و حال و هوای قشر جوان آن مقصد هستند؛ اما پیداکردن یک کافۀ خوب که تنها اسم درنکرده باشد و جذابیت‌های دیگری هم برای ارائه داشته باشد، آن‌ هم در شهر کوچکی مثل کیش، کمی سخت می‌نماید. ازاین‌رو، قرار است مثل همیشه زحمت گشتن را از دوشتان برداریم و بهترین کافه‌های این شهر را معرفی کنیم.

 

تفریحات شبانه کیش

در این مطلب، توضیح مختصری از معروف‌ترین زیبایی‌ها و جاذبه‌های تفریحی شب‌های جزیرهٔ کیش در اختیار شما همراهان مانلی گذاشته می‌شود تا برنامه‌ریزی‌تان برای سفر به کیش، آسان‌تر شود.


اسکله تفریحی کیش

پرواز در آسمان و گردش و جولان دادن بر روی آب، از آرزوهای بزرگ بشر اولیه بوده است. هنگامی که انسان به تماشای بی‌کران ساحل می‌نشست، تصور پیمایش پهنه­ های بی‌انتهای سبز-آبی او را رها نمی‌کرد. گذر زمان، رفته‌رفته بشر را به بسیاری از آرزوهای دیرنش رساند، بشری که ذوق کاوش در طبیعت، از همان ابتدا در وجودش نهادینه بود.

مطالب مرتبط