تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

آب و هوای قشم

نویسنده:
کیمیا رودگر
جاذبه های گردشگری
جزایر ناز در قشم

یکی از عجایب هفتگانۀ جزیرۀ قشم، در امتداد جنوب شرقی آن، به محاصرۀ موج‌­های سراسیمه درآمده است که جزایر ناز نام دارد. این دو جزیرۀ خالی از سکنه، در ارتفاع 5 تا 10 متری از سطح دریا قرار گرفته‌­اند که چشم‌­انداز زیبایی از خود به­‌جای گذاشته‌‌اند. با مانلی همراه باشید تا بر روی این غول آرمیده در خلیج فارس، پایکوبی کنیم.

دلفین های جزیره قشم

یکی از عجایب هفتگانۀ قشم، دلفین­‌های مامن‌گزیده در خلیج فارس است که از گونه‌­های مختلفی در آب‌‌های خلیج فارس زندگی می­‌کنند. تماشای رقص و طنازی دلفین­‌ها به یکی از سرگرم‌­کننده­‌ترین جاذبه های قشم تبدیل شده است. با مانلی پرواز همراه شوید تا سری به اعماق آب­‌های خلیج­ فارس بزنیم.

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است.
مطالب مرتبط
هتل های ارزان قشم برای سفر نوروزی

اگر برای سفر نوروزی‌تان به دنبال پیدا کردن هتل های ارزان قیمت و اقتصادی در قشم هستید باید بدانید که تعداد هتل های ارزان قشم که خدمات خوبی به مهمانان خود ارائه می‎کنند کم نیست!

برای سفر کیش بهتره یا قشم؟

 جزیره‌ها را می‌توان در فهرست مقاصد گردشگری، به‌عنوان یک طبقه‌بندی جدا معرفی کرد و از آنجا که در ایران هم بیشتر از دو جزیره (به‌عنوان مقاصد گردشگری) نداریم، انتخاب از بین آنها کمی سخت است؛ ازاین‌رو، بر خود واجب دیده‌ایم که برای برگزیدن مسیری که بیشتر مقبول طبعتان باشد، به کمکتان بشتابیم.: به اشتراک گذاری این مطلب