تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

گم شدن پاسپورت در سفر

یکی از اقداماتی که قبل از سفر باید به جد انجام شود، کپی گرفتن از تمام مدارکی است که هنگام سفر همراهتان خواهد بود. پیشنهاد آژانس مسافرتی مانلی پرواز این است که مدارک، کپی آن‌ها و همۀ پول‌هایتان را در یک کیف قرار ندهید؛ چرا که درصورت مفقودی یکی از آن‌ها به دیگری هم دست‌ نخواهید یافت. در همۀ سفرهای بین‌المللی ، پاسپورت یا گذرنامه از ضروریات اقدام به آن سفر است. تاکنون به این فکر کرده‌اید که در صورت فقدان مدارک شناسایی معتبر در خارج از کشور، چه اقداماتی باید انجام دهید؟ برای اطلاعات بیشتر با مانلی همراه باشید .

آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است . سفرتان سبز!
مطالب مرتبط
مدارک لازم برای صدور گذرنامه

اولین چیزی که در هر نوع سفر خارجی به آن احتیاج داریم، چه در سفرهای زیارتی و چه سفرهای ماموریتی، چه سفر با هواپیما یا سفر با قطار، گذرنامه یا پاسپورت است. این مدرک مهم برای احراز هویت شما در کشور مقصد، برای همۀ گروه‌های سنی در صورت خروج از کشور مورد نیاز است؛ اما دستیابی به آن کار دشواری نیست. در این مجال مغتنم به مراحل اقدام و دریافت گذرنامه یا پاسپورت می‌پردازیم. با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه باشید.

گم شدن در گشت شهری تور خارجی

هر شهری که مقصد تور گردشگری باشد، بی‌شک جاذبه‌های مختلفی برای تفریح دارد. قبل از سفر و تصمیم‌گیری راجع‌به مقصد، مطالعه دربارۀ جاذبه‌های گردشگری آن منطقه کمک شایانی در یافتن علایق و مکان‌های تفریحی مورد نظرتان می‌کند؛ اما در تورهای خارجی این امر بدیهی، وظیفۀ راهنمای تور یا به عبارتی دیگر تور لیدر خواهد بود. در سفر با تور، نگرانی‌ها و استرس‌های این‌چنینی تجربه نخواهد شد؛ چراکه فردی کاربلد و آشنا به محیط راهنمای مسیرتان قرار گرفته است؛ اما اگر این تور لیدر و راهنمای سفرتان را گم کنید، چه راهکاری برای یافتن همسفران و لذت‌بردن از ادامه سفر باید اتخاذ کرد؟ برای یافتن پاسخ سوال خود با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه باشید.

گم شدن وسایل در پرواز

بعد از اقدامات لازم برای سفر و قصد دیدن از بهترین جاذبه های گردشگری دنیا،‌ اولین کاری که انجام خواهیم داد، بستن چمدان و آماده‌سازی لوازم مورد نیاز در طول سفر است و این معمولا هر آنچه در طول سفر لازم است را دربرمی‌گیرد؛ مانند مقادیر لازم پول، دوربین عکاسی، لباس و دیگر موارد که کاربردهای ضروری و خاص خود را دارند و فرقی نمی‌کند این سفرها را با تورهای لحظه آخری می‌روید یا تورهای ارزان قیمت یا هر نوع تور دیگری!


در صورت جا ماندن از پرواز چه کنیم؟

براساس نظرسنجی سایت معتبر رزرو بوکینگ (Booking) در سفرهای کاری، جاماندن از پرواز و در پی آن از دست‌‌دادن جلسات اداری و قرارهای مربوط به آن استرسِ بسیاری به همراه دارد؛ اما این اتفاق در سفرهای تفریحی دردسرهای بیشتری در پی دارد؛ گرفتن مرخصی، رزرو هتل و واحد اقامتی ، پس­‌انداز و برنامه­‌ریزی از ماه­‌ها قبل را به­‌هم خواهد زد! تمامی این مشکلات با تعیین وقت مناسب در مسیر تا فرودگاه، دقت در زمان و رعایت برخی نکات مرتفع می­شود؛ اما با تمامی این تفاسیر، اگر از پرواز جا بمانیم پس از آن چه اقدامی باید کرد؟ برای دریافت پاسخ سوالتان با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه باشید.



: به اشتراک گذاری این مطلب