تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

کرایه دوچرخه در استانبول

شاید یکی از بهترین راه‌ها برای تجربۀ استانبول، دوچرخه‌سواری در دل این شهر دیدنی باشد؛ اما قیمت کرایه دوچرخه چقدر است و از کجا می‌توان دوچرخه کرایه کرد؟ جواب این سوالات را در این مقاله خواهید یافت.

نویسنده:
اسدالله حقانی
جاذبه های گردشگری
بهترین استخرهای استانبول

در طول سفر به استانبول و بازدید از دیدنی‌های تمام‌ناشدنی این شهر، لمحه‌ای استراحت و تنی‌ به آب زدن می‌تواند همۀ خستگی‌های بدنی شما را از بین ببرد. پس بهتر است پیش از سفر به این شهر، با چندتا از بهترین استخرهای استانبول آشنا شوید.

بازار بزرگ استانبول

بازار بزرگ استانبول، یکی از جذاب‌ترین بازارهای سرپوشیدۀ دنیاست. این بازار دیدنی و باستانی، یکی از بزرگ‌ترین بازارهای دنیا هم هست که هزاران مغازه را از جواهرفروشی گرفته، تا فروشگاه پوشاک ابریشمین و فرش و چرم، در آغوش کشیده است و بازدید از آن به همۀ مسافران ترکیه توصیه می‌شود.

مطالب مرتبط
چطور از فرودگاه استانبول به میدان تقسیم یا میدان سلطان احمد برویم؟

شاید پراسترس‌ترین لحظات تور استانبول، لحظۀ پیاده‌شدن از هواپیما و رفتن به هتلتان باشد؛ پس بهتر است پیش از سفر تمام جوانب را درنظر بگیرید و برنامه‌ریزی خوبی داشته باشید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چطور از فرودگاه جدید استانبول به میدان تقسیم یا سلطان احمد بروید.

10 جاذبه گردشگری میدان تکسیم استانبول

یکی از پرازدحام ­ترین مناطق استانبول، حوالی میدان تکسیم است که به واسطۀ استقرار بسیاری از امکانات رفاهی و گردشگری، گردشگران بسیاری را به خود جلب می­کند. غرفه ­ها و کافه­ های اطراف میدان تکسیم تا نیمه ­های شب باز هستند و حیات شب در این خطه از تکاپوی خاصی برخوردار است. با مانلی همراه باشید تا به کارهایی که می­توان در میدان تکسیم انجام داد بپردازیم.