تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

پروازهای تهران به ارمنستان

یکی از مراحل مهم هر سفر، انتخاب شرکت هواپیمایی مطمئن برای پرواز است که با وجود تعدد زیاد آنها، ممکن است انتخاب را کمی دشوار سازد. در این مقاله به معرفی بهترین ایرلاین هایی که پروازهای تهران به ارمنستان دارند، برای سفر به این سرزمین خوش‌آب و رنگ خواهیم پرداخت.
نویسنده:
نسیم احمدی خلیلی
جاذبه های گردشگری
بهترین اسپاهای ارمنستان

سفر به ارمنستان و بازدید از جاهای دیدنی این کشور، یا سر زدن به روستاها و شهرهای گوشه و کنارِ ارمنستان، می‌تواند شما را به لحاظ بدنی خسته کند. یکی از بهترین راه‌ها برای رفع این خستگی فیزیکی، استفاده از خدمات اسپا و ماساژهای مختلف است. در ادامه با معرفی بهترین اسپاهای ارمنستان در خدمت شما خواهیم بود.

مسجد کبود ارمنستان

فرازونشیب روزگار در پیشینۀ ارمنستان، جاذبه‌­‌های بسیار متفاوتی از ملیت‌­ها و دوره­‌های مختلف تاریخی به جا گذاشته که یکی از آن­‌ها یادگار دوران اسلامی ایران است. مسجد کبود ایروان که تنها مسجد فعال ارمنستان است یکی از هشت مسجد ساخته شده در طول حکم­‌فرمایی مسلمانان در این کشور است. با مانلی همراه باشید تا دربارۀ یادگار ایران در ارمنستان اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

 

دریاچه سوان ارمنستان

دریاچه سوان ارمنستان Lake Sevan ، مرواریدی نهفته در طبیعت ایروان، درخشش چشم‌­نوازی دارد که همۀ زیبایی‌­ها را به یکجا فراخوانده است.

شگفتی­‌های نهفته در دره آرارات ارمنستان

کشور ارمنستان، کشوری عمدتا کوهستانی است که البته چند دشت وسیع را هم در دل خود جای داده است. یکی از این دشت‌‌ها، دشت آرارات (یا درۀ آرارات) است که شهرهای مهم و جاذبه‌‌های گردشگری اصلیِ این کشور را در دل خود جای داده است. در این مقاله با دشت آرارات – یا به طور کلی با ارمنستان – آشنا خواهیم شد.

مطالب مرتبط
فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس ارمنستان

وقتی قصد دارید به یک کشور خارجی سفر کنید، اولین جایی که بدان قدم می‌گذارید، فرودگاه مقصدتان است؛ پس آشنایی با فرودگاه کشوری چون ارمنستان که میزبان تورهای متعددی از ایران است، امری ضروری به نظر می‌رسد. مانلی در این مقاله فرودگاه زوارتنوتس ارمنستان را به شما معرفی خواهد کرد.

آب و هوای ارمنستان

ارمنستان به تابستان‌های گرم وخشک و زمستان‌های سردش شناخته می‌شود اما فستیوال‌های این کشور که حتی از بسیاری از جاذبه‌های دیدنی‌اش نیز معروف‌تر هستند، سفر به ارمنستان را در هر آب و هوایی لذت‌بخش می‌کنند.

سفر زمینی به ارمنستان

ارمنستان، کشوری زیبا و دیدنی با فرهنگی غنی و تاریخی پرفرازونشیب، همواره با آغوشی باز پذیرای ایرانی‌ها بوده و هست. یکی از راه‌های سفر به ارمنستان، انتخاب سفر زمینی است که هم با اتومبیل شخصی و هم با اتوبوس‌های تهران - ایروان میسر است. در این مقاله مراحل سفر به ارمنستان با اتوبوس را برایتان شرح می‌د‌هیم.: به اشتراک گذاری این مطلب