تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

هزینه تفریحات دبی

پنج‌تا از مکان‌های تفریحی دبی و فعالیت‌های تفریحی آن در مطلب زیر به اختصار توضیح داده شده و قیمت حدودی آن‌ها برای راحتی بیشتر شما عزیزان آورده شده است.

نویسنده:
کیمیا رودگر
جاذبه های گردشگری
خیابان‌ ها و محله ‌های دبی

از آنجا که معمولا سفر به دبی طول چندانی ندارد، بهتر است که به دنبال تمام راه‌ها برای بهینه‌سازی زمان و مکانتان باشید. بهترین روش برای این کار، داشتن اطلاعات است که بسیاری از آن‌ها را می‌توانید در مجلۀ مانلی پرواز بیابید. در این مقاله قرار است برای مسیریابی راحت‌تر شما در این کشور، محله‌های این شهر را به شما معرفی کنیم.

برج خلیفه دبی

شاید دبی تفرجگاهی بین‌المللی از سوپراستارهای جهانی باشد؛ اما هیچ‌کدام نمی‌توانند بزرگ‌ترین ستاره‌اش، یعنی برج خلیفه را تحت‌الشعاع قرار بدهند. این اَبُرآسمان‌خراشِ سوزنی‌شکل در مرکز شهر دبی، خوش نشسته است و چند سروگردن از تمام برج‌های مرتفع دبی، افراشته‌تر است. این سازه که لقب بلندترین ساختۀ دست بشر را هم یدک می‌کشد، سمبل بی‌چون و چرای فریبندگی، شکوه و قدرت است که حالا نشان نماد شهر را نیز بر تن دارد.


آبنمای دبی


فواره موزیکال دبی بزرگ‌ترین فوارۀ موزیکال دنیاست و یکی از محبوب‌ترین جاهای دیدنی دبی به شمار می‌رود و هر ساله افراد زیادی را برای تماشای برنامه‌های جذاب و منحصر‌به‌فردش، به مرکز شهر دبی، بین برج خلیفۀ دبی، دبی مال و سوق البحار می‌کشاند. 



: به اشتراک گذاری این مطلب