تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

هتل های کپسولی

چه با تور ارزان سفر کنید، چه با تور لحظه آخری، یکی از مواردی که قبل از سفر باید مورد بررسی قرار بگیرد، گزینش محل اقامت در شهر مقصد است که این روزها با وجود سایت‌های متعدد گردشگری و نرم‌افزار‌ها انتخاب‌ها آسان شده است. میزان مسافت تا جاذبه‌ها، نوعِ خدمات هتل و امکانات واحدهای اقامتی از جمله مواردی است که در هتل‌ها، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. ممکن است متراژ اتاق هتل و چشم‌انداز نشیمن برای شما بسیار مهم باشد! اما جالب است بدانید هتل‌هایی که این روزها در ژاپن و دیگر کشورهای آسیایی مورد استقبال قرار گرفته، واحدهای اقامتی­ست که به هتل‌های کپسولی معروف شده است. این هتل‌ها که در ژاپن، تایلند، روسیه و کلمبو مورد استقبال قرار گرفته؛ در سایر کشورهای اروپایی نیز در حال احداث است. برای اطلاعات بیشتر با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه شوید.

نویسنده:
اسدالله حقانی
جاذبه های گردشگری
کوه بودای پاتایا

کوه بودای پاتایا یکی از برجسته‌ترین جاذبه های گردشگری پاتایا و از مهم‌ترین جاهایی است که حتما باید در طول تور تایلند از آن دیدن کنید. این کوه که بیش از 170 متر ارتفاع دارد، یک تصویر طلایی‌رنگِ عظیم از بودا را در قلب خود جای داده است که آن را کائوچی‌جان هم می‌نامند. 

برج خلیفه دبی

شاید دبی تفرجگاهی بین‌المللی از سوپراستارهای جهانی باشد؛ اما هیچ‌کدام نمی‌توانند بزرگ‌ترین ستاره‌اش، یعنی برج خلیفه را تحت‌الشعاع قرار بدهند. این اَبُرآسمان‌خراشِ سوزنی‌شکل در مرکز شهر دبی، خوش نشسته است و چند سروگردن از تمام برج‌های مرتفع دبی، افراشته‌تر است. این سازه که لقب بلندترین ساختۀ دست بشر را هم یدک می‌کشد، سمبل بی‌چون و چرای فریبندگی، شکوه و قدرت است که حالا نشان نماد شهر را نیز بر تن دارد.