تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

نزدیک‌ ترین هتل‌ ها به فرودگاه دبی

علاوه‌بر تفریحات و جاذبه‌های بسیار موجود در دبی، یکی از دلایل سفر به این شهر، تعویض پرواز است و مسافران بسیاری هستند که تا رسیدن زمان پرواز بعدی‌شان مجبورند چند صباحی را در فرودگاه بمانند. برای اقامت این افراد هتل‌های فرودگاهی دبی در نظر گرفته شده که قرار است در این مقاله، چندتا از بهترین‌های آن را به شما معرفی کنیم.

نویسنده:
سید ابوالفضل شفیعی
جاذبه های گردشگری
موزه دبی


موزۀ دبی (Dubai Museum) که در عربی متحف دبی نامیده می‌شود، یکی از محبوب‌ترین جاذبه های گردشگری دبی است که هر ساله چیزی حدود 1 میلیون عاشق فرهنگ و تاریخ را به سوی خود جلب می‌کند. موزۀ دبی در کنار محلۀ بستکیه از جمله جاذبه های تاریخی دبی است که بازدید از آن به تمام میهمانان تور دبی پیشنهاد می‌شود. این موزه تاریخی دبی که در قلب مجموعۀ قلعه الفهیدی جا خوش کرده و زمانی ماموریتش محافظت از بندر و تجارتِ شکوفای شهر بوده، آینه‌ای تمام‌نما از تاریخ و فرهنگِ امارات در قبل و بعد از اکتشاف نفت، این طلای سیاه و ارزشمند است که جرقۀ تحولی عظیم در این کشورمحسوب می‌شد.


طبیعت گردی در دبی

طبیعت دبی از آن جاذبه‌هایی ست که در میان خیل آسمان‌خراش‌ها و زرق و برق مراکز خرید این شهر، معمولا نادیده گرفته می‌شود؛ به حدی که برخی از مسافران فکر می‌کنند این شهر اصلا طبیعت ندارد! اما ما اینجاییم تا این تصور غلط را حذف کرده و دری نو در سفر به دبی برایتان بگشاییم.

گران ترین رستوران های دبی

همه معمولا به دنبال رستوران‌های ارزان و کم هزینه می‌گردند؛ اما اگر یکی بخواهد تجربه‌ای لوکس و به‌یادماندنی برای خود وعزیزانش رقم بزند، تکلیفش چیست؟ خب، با خواندن این مقاله می‌توانید با گزینه‌های موجود در دبی آشنا شوید.

آبنمای دبی


فواره موزیکال دبی بزرگ‌ترین فوارۀ موزیکال دنیاست و یکی از محبوب‌ترین جاهای دیدنی دبی به شمار می‌رود و هر ساله افراد زیادی را برای تماشای برنامه‌های جذاب و منحصر‌به‌فردش، به مرکز شهر دبی، بین برج خلیفۀ دبی، دبی مال و سوق البحار می‌کشاند.