تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

نحوه خرید بلیط جشنواره ­های خارجی

بسیاری سفر را به­‌عنوان یکی از راه‌­های خلاصی از روزمرگی انتخاب می­‌کنند و مقصد را بسته به فصل و نوع آب‌­وهوا برمی­‌گزینند. برخی به تاریخ و ژرفای تمدن علاقه­‌مند هستند و برخی دیگر دلبستۀ طبیعت و جلوه­‌های رنگین آفرینش شده‌­اند و غرق‌‌شدن در شکوه یشم­‌فام جنگل­‌ها و طنین دلنواز الطاف بی‌­دریغ پروردگار گیتی، آرامش را به قلبشان می‌­تاباند. مسافرت به هر قسمت از این کرۀ خاکی با کاوش در سرزمین­‌ها و افزایش دانش همراه بوده است. در این میان خلاقیت بشر امروز به جلوۀ جاذبه‌­ های گردشگری رنگ دیگری زده و از گوشه‌­وکنار جهان گسترده، علاقه­‌مندان را به دیار خود دعوت می­کند. هنر در همه­‌جا به سبک خاص و روش منحصربه‌­فردی خود را به نمایش می­‌گذارد و گاهی با آداب ­و رسوم مناطق مختلف می­‌آمیزد و رازآلودتر از همیشه تاریخ و فرهنگ را به تصویر می‌‌کشد.

جاذبه های گردشگری
برج خلیفه دبی

شاید دبی تفرجگاهی بین‌المللی از سوپراستارهای جهانی باشد؛ اما هیچ‌کدام نمی‌توانند بزرگ‌ترین ستاره‌اش، یعنی برج خلیفه را تحت‌الشعاع قرار بدهند. این اَبُرآسمان‌خراشِ سوزنی‌شکل در مرکز شهر دبی، خوش نشسته است و چند سروگردن از تمام برج‌های مرتفع دبی، افراشته‌تر است. این سازه که لقب بلندترین ساختۀ دست بشر را هم یدک می‌کشد، سمبل بی‌چون و چرای فریبندگی، شکوه و قدرت است که حالا نشان نماد شهر را نیز بر تن دارد.


خانه اپرای تفلیس


تاریخچۀ مرکزِ ملی و سالنِ بالۀ پایتختِ جمهوری گرجستان، تفلیس، واقع در خیابان روستاولی این شهر، به سال ۱۸۵۱ بازمی‌گردد. خانه اپرای شهر تفلیس، یکی از کهن‌ترین بناها با معماری‌ای منحصربه‌فرد در شرق اروپا و همچنین مرکزِ اصلی اپرا در کشور گرجستان است؛ اما بنایِ کنونی در خیابان روستاولی، اولین بنایِ اپرای شهر تفلیس نبوده است. این بنا یادبودی ماندگار از تغییرات سیاسی و اجتماعی گرجستان است.