تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

موبایل در هواپیما

در تمام سال‌هایی که سوار هواپیما شده و بر فراز آسمان‌ها به پرواز درآمده‌ایم،‌ به‌طور جدی این هشدار را که موبایل‌هایتان را خاموش کنید،‌ شنیده‌ایم؛ چرا که تشعشعات آن در سیگنال‌های هواپیمایی اختلال ایجاد می‌کند؛ اما آیا این مسئله حقیقت دارد؟ آژانس هواپیمایی مانلی پرواز امروز این راز را برایتان آشکار می‌کند. با مانلی همراه شوید.

 

جاذبه های گردشگری
خانه مقدس حقیقت پاتایا

خانه مقدس پاتایا که آن را معبد پناهگاه حقیقت یا معبد حقیقت تایلند هم می‌نامند، در مجاورت دریا در منطقۀ ناکلوای شمال پاتایا خوش آرمیده است. سازه‌ای خیره‌کننده و حیرت‌برانگیز که به شکلی باورنکردنی از چوبِ خالص و با بهره‌گیری از تکنیک‌های حکاکی سنتی خلق شده و در ساخت آن حتی یک میخ فلزی هم به کار گرفته نشده است! اینجا هر ساله گردشگران زیادی را جلب زیبایی‌های خود می‌کند و شاید بتوان آن را یکی از دیدنی‌ترین جاذبه های گردشگری تایلند نامید. 

بلوار باتومی

هنگامی که در تور گرجستان،‌ میهمان گرجی‌ها می‌شوید، قطعا پیاده‌رویِ فراموش‌نشدنی‌ در کنارۀ دریای سیاه را که به ساحل اصلی این شهر مشرف است، تجربه خواهید کرد! احداث این مسیرِ زیبا در سال ۱۸۸۴ آغاز شد و اکنون بیش از ۶ کیلومتر از کنارۀ ساحلیِ این شهر را به خود اختصاص داده و به یکی از جاذبه های دیدنی باتومی مبدل شده است.

رستوران کف شیشه ای فانوس

هنگام سفر،‌ یکی از دلپذیرترین بخش‌های گشت‌وگذار،‌ غذاخوردن است. دقایقی را که می‌توان از آرامش و سکوت لذت برد و طعم خوش غذا را با این حظ، درهم آمیخت. در این مقاله،‌ آژانس مسافرتی مانلی پرواز، یکی از بهترین رستوران های کیش را به شما معرفی می‌کند تا در سفر به کیش،‌ چه به صورت فردی و چه به‌صورت تور کیش ،‌ از فضای رستوران و طعم غذاهای آن، نهایت لذت را توامان ببرید. با مانلی همراه شوید !

آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!
مطالب مرتبط
ترفندهای بستن چمدان سفر

مهم نیست طول سفرتان چقدر باشد - چه یک تور مشهد سه‌روزه و چه تور مالزی هشت‌روزه– به یک چمدان خوب نیاز دارید که باید به درستی بسته شود.

برای اینکه تعیین کنید چه چیزهایی را در سفر به همراه داشته باشید، باید جنبه‌های زیادی را در نظر بگیرد: نوع و طولِ سفر، برنامۀ سفرتان، آب و هوا، اندازۀ چمدانتان و هر محدودیت وزنی که وسیلۀ سفرتان برای شما تعیین می‌کند (مثلا با هواپیما می‌توانید بین 20 تا 30 کیلو بار به همراه داشته باشید). با این‌همه فاکتوری که در بستن چمدانِ شما نقش دارند، ممکن است چمدانی سنگین‌تر یا سبک‌تر از میزان مطلوب ببندید؛ به خصوص اگر کار بستن چمدان را به آخرین دقایق موکول کرده باشید!

طعم نامطبوع غذاهای هواپیمایی

خوردن غذا در هواپیما،‌ اگرچه برخی‌‌اوقات باعث لذت و گذران وقت مسافران می‌شود،‌ بسیاری از مواقع برای مسافران خوشایند نیست و هیچ لذتی از خوردن آن نمی‌برند. در این بی‌‌طعمی و لذت‌بخش نبودن،‌ عواملی موثرند که همیشه به مزۀ غذاها مرتبط نیستند. آژانس مسافرتی مانلی پرواز در این مقاله به دلایلی که در این نامطبوعی دخیل‌اند، خواهد پرداخت. با مانلی همراه شوید.

نکته هایی برای اولین سفر خارجی


تجربۀ اولین سفر به خارج از کشور، تجربه‌ای هیجان‌انگیز و شیرین است؛ البته گاهی استرس‌زا و غافلگیرکننده‌ هم هست! در آن سوی مرزها، تجربه‌های فراوانی به انتظار شما نشسته‌اند؛ برای سازگار ساختن خود با محیط باید پول و زمان زیادی هم صرف کنید؛ اما این انطباق غیرممکن نخواهد بود. بدیهی است که در امتداد این راه دچار اشتباهاتی هم شوید؛ اما این مقاله قصد دارد در مدیریت موقعیت‌های نامطلوبی که معمولا در سفرهای اول رخ می‌دهد، کمکتان کند.: به اشتراک گذاری این مطلب