تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

مراحل سوار شدن به هواپیما

رفتن به فرودگاه که معمولا جایی شلوغ و پرازدحام است، مخصوصا برای آن‌هایی که برای اولین بار قصد مسافرت با هواپیما را دارند، می‌تواند باعثِ سردرگمی و گیجی شود. اما اگر اطلاعات و دانش کافی در مورد مراحل سوار شدن به هواپیما داشته باشید، استرس و اضطراب شما تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. برای این‌که تجربه‌ای دلنشین از اولین پروازتان داشته باشید، باید فراموش نکنید که این کار نیازمند طی مراحلی است که باید به‌موقع انجام شوند، وگرنه ممکن است از پرواز خود جا بمانید. این اتفاق می‌تواند برای کسانی که بارها تجربۀ سفر دارند هم رخ بدهد، پس با آژانس هواپیمایی مانلی پرواز پایتخت همراه شوید، تا گام به گام مراحل سوار شدن به هواپیما را برایتان به شکلی شفاف و ساده، توضیح دهیم.

نویسنده:
اسدالله حقانی
آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است . سفرتان سبز!
مطالب مرتبط
ترفندهای بستن چمدان سفر

مهم نیست طول سفرتان چقدر باشد - چه یک تور مشهد سه‌روزه و چه تور مالزی هشت‌روزه– به یک چمدان خوب نیاز دارید که باید به درستی بسته شود.

برای اینکه تعیین کنید چه چیزهایی را در سفر به همراه داشته باشید، باید جنبه‌های زیادی را در نظر بگیرد: نوع و طولِ سفر، برنامۀ سفرتان، آب و هوا، اندازۀ چمدانتان و هر محدودیت وزنی که وسیلۀ سفرتان برای شما تعیین می‌کند (مثلا با هواپیما می‌توانید بین 20 تا 30 کیلو بار به همراه داشته باشید). با این‌همه فاکتوری که در بستن چمدانِ شما نقش دارند، ممکن است چمدانی سنگین‌تر یا سبک‌تر از میزان مطلوب ببندید؛ به خصوص اگر کار بستن چمدان را به آخرین دقایق موکول کرده باشید!