تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

لوکس ترین هتل های استانبول

یکی از مهم‌­ترین انتخاب‌­ها در تور استانبول، انتخاب محل اقامت است. برخی ترجیح می‌­دهند در هتلی ارزان اقامت کنند تا هزینه­‌های خود را تا حد ممکن پایین بیاورند، اما این مقاله مخصوص آنهایی است که محل اقامت در استانبول برایشان اهمیت بالایی دارد.

نویسنده:
اسدالله حقانی
جاذبه های گردشگری
استانبول مال

فروشگاه استانبول یا همان استانبول مال (Mall of Istanbul) ، یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های ترکیه و میزبان برند‌های پیشروی جهانی در قلب ترکیه است. فروشگاه استانبول با 350 مغازه، فودکورت، پارک کودک، اولین تِم‌پارک با طراحیِ ویژه، خیابان هنرهای سنتی و مرکز هنرهای نمایشی، پویایی خاصی نسبت به سایر فروشگاه‌های این شهر دارد و به جرات می‌توان آن را کاربردی‌ترین مرکز خرید ترکیه نامید! این فروشگاه برای مسافران تور لحظه‌ای آخری استانبول، مانند تورشان که ارزان قیمت است، یک شانس تلقی می‌شود؛ چراکه هر آنچه که طلب کنند در این مرکز خرید معروف استانبول یافت می‌شود.

بهترین سواحل استانبول

تفریح در استانبول فقط به بازدید از مرکز شهر و مراکز خرید و جاهای دیدنی و تاریخیِ آن نمی‌شود. یکی از به‌یادماندنی‌ترین تفریحاتی که می‌توانید در استانبول داشته باشید، استراحت در سواحل این شهر است که در ادامه بهترین‌هایشان را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین بازارهای استانبول

یک راه ارزان برای خوشگذرانی و تجربۀ هیجان در استانبول، خرید کردن از بازارهای سنتی و روبازِ این شهر است. در این مقاله به معرفی 5 تا از بهترین بازارهای سنتی استانبول خواهیم پرداخت.

مطالب مرتبط