تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

قوانین هواپیمایی برای نوزادان

نویسنده:
پروین سهیلی
مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!
مطالب مرتبط
دلایل واقعی تاخیر پروازها در ایران

طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، میانگین تأخیرهای پروازی ایران، در مسیر داخلی و خارجی، حدوداً نیم ساعت است. طبق عرف بین‌المللی، به مسافرانی که بیش از این مدت در فرودگاه معطل می‌شوند حقوقی تعلق می‌گیرد که معمولاً، این حق و حقوق در ایران نادیده گرفته می‌شود.

گم شدن وسایل در پرواز

بعد از اقدامات لازم برای سفر و قصد دیدن از بهترین جاذبه های گردشگری دنیا،‌ اولین کاری که انجام خواهیم داد، بستن چمدان و آماده‌سازی لوازم مورد نیاز در طول سفر است و این معمولا هر آنچه در طول سفر لازم است را دربرمی‌گیرد؛ مانند مقادیر لازم پول، دوربین عکاسی، لباس و دیگر موارد که کاربردهای ضروری و خاص خود را دارند و فرقی نمی‌کند این سفرها را با تورهای لحظه آخری می‌روید یا تورهای ارزان قیمت یا هر نوع تور دیگری!


در صورت جا ماندن از پرواز چه کنیم؟

براساس نظرسنجی سایت معتبر رزرو بوکینگ (Booking) در سفرهای کاری، جاماندن از پرواز و در پی آن از دست‌‌دادن جلسات اداری و قرارهای مربوط به آن استرسِ بسیاری به همراه دارد؛ اما این اتفاق در سفرهای تفریحی دردسرهای بیشتری در پی دارد؛ گرفتن مرخصی، رزرو هتل و واحد اقامتی ، پس­‌انداز و برنامه­‌ریزی از ماه­‌ها قبل را به­‌هم خواهد زد! تمامی این مشکلات با تعیین وقت مناسب در مسیر تا فرودگاه، دقت در زمان و رعایت برخی نکات مرتفع می­شود؛ اما با تمامی این تفاسیر، اگر از پرواز جا بمانیم پس از آن چه اقدامی باید کرد؟ برای دریافت پاسخ سوالتان با آژانس مسافرتی مانلی پرواز همراه باشید.

تفاوت کلاس های پروازی مختلف چیست؟


در رده‌بندی قیمتی و نوع پروازها، علائم اختصاری بسیاری به‌چشم می‌خورد که میان مسافران همیشگی پروازی یا حتی خدمۀ هواپیماها آشنا نیست. این کدهای پیچیده که هریک از شرکت‌های هواپیمایی نشانی منحصر به‌فرد به آن‌ها افزوده، بیانگر کلاس‌های پروازی مختلف به تفکیکِ پروازهای اقتصادی، تجاری یا بیزنس و فرست‌کلاس است. در انتخاب تور هوایی آگاهی از این اطلاعات نقش مهمی در تصمیم‌گیری میان گزینه‌های مناسب بلیط‌ های هواپیما و خدمات هریک از آن‌ها دارد. برای برنامه‌ریزی بهتر و داشتن سفری امن، آژانس هواپیمایی مانلی پرواز در این مجال به ارائۀ این اطلاعات پرداخته است.: به اشتراک گذاری این مطلب