تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

فستیوال خرید استانبول

با اینکه بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی و تفریحی استانبول، جزء اصلی تور استانبول است، سر زدن به مراکز خرید و بازارگردی را هم نمی‌توان از این سفر به‌یاد‌ماندنی جدا کرد. شاید بهترین موقع سفر به استانبول، در طول فستیوال خرید استانبول باشد تا بتوان از تخفیف‌های ویژه ده‌ها فروشگاه در این شهر برخوردار شد.

نویسنده:
اسدالله حقانی
جاذبه های گردشگری
بازار بزرگ استانبول

بازار بزرگ استانبول، یکی از جذاب‌ترین بازارهای سرپوشیدۀ دنیاست. این بازار دیدنی و باستانی، یکی از بزرگ‌ترین بازارهای دنیا هم هست که هزاران مغازه را از جواهرفروشی گرفته، تا فروشگاه پوشاک ابریشمین و فرش و چرم، در آغوش کشیده است و بازدید از آن به همۀ مسافران ترکیه توصیه می‌شود.

استانبول مال

فروشگاه استانبول یا همان استانبول مال (Mall of Istanbul) ، یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های ترکیه و میزبان برند‌های پیشروی جهانی در قلب ترکیه است. فروشگاه استانبول با 350 مغازه، فودکورت، پارک کودک، اولین تِم‌پارک با طراحیِ ویژه، خیابان هنرهای سنتی و مرکز هنرهای نمایشی، پویایی خاصی نسبت به سایر فروشگاه‌های این شهر دارد و به جرات می‌توان آن را کاربردی‌ترین مرکز خرید ترکیه نامید! این فروشگاه برای مسافران تور لحظه‌ای آخری استانبول، مانند تورشان که ارزان قیمت است، یک شانس تلقی می‌شود؛ چراکه هر آنچه که طلب کنند در این مرکز خرید معروف استانبول یافت می‌شود.

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول (Istinye Park) ، یکی از بزرگ‌ترین و بهترین مراکز خرید استانبول به شمار می‌رود و 300 مغازه، اولین سالن سینمای آی‌مکس (IMAX)، برند‌های محلی و جهانی برتر، کافه‌ها و رستوران‌های انحصاری و مشهور را در دل خود جای داده است.

ارزان‌ترین مراکز خرید استانبول

خرید و پاساژگردی، بی‌شک از برنامه‌های سفر به استانبول هستند که هر مسافری بخشی از زمان تورش را به آن اختصاص می‌دهد. البته برای اینکه در هزینه‌های سفر صرفه‌جویی شود، بهتر است از مراکز خرید ارزان استانبول دیدن کنید که در ادامه به معرفی آنها پرداخته‌ایم.

مطالب مرتبط
آدرس بهترین مراکز خرید استانبول

بازارگردی و خرید در استانبول از جمله فعالیت‌های فرح‌بخش در تور استانبول است. در این مقاله می‌توانید نام و آدرس بهترین مراکز خرید استانبول را ببینید. با کلیک کردن بر روی نقشه هم می‌توانید به نقشۀ گوگل‌مپ این بازارها و مراکز خرید دسترسی پیدا کنید.