تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس ارمنستان

وقتی قصد دارید به یک کشور خارجی سفر کنید، اولین جایی که بدان قدم می‌گذارید، فرودگاه مقصدتان است؛ پس آشنایی با فرودگاه کشوری چون ارمنستان که میزبان تورهای متعددی از ایران است، امری ضروری به نظر می‌رسد. مانلی در این مقاله فرودگاه زوارتنوتس ارمنستان را به شما معرفی خواهد کرد.

نویسنده:
صحرا فرنیا
جاذبه های گردشگری
جشن های ارمنستان

ارمنستان کشوری چهارفصل است که سفر به آن در هر روزی از سال، ویژگی‌ها و زیبایی‌های خاصِ خودش را دارد. اما اگر از جشن‌ها و تعطیلات خاصِ ارمنستان اطلاعات داشته باشید، می‌توانید در روز‌های جشنِ خاص به این کشور سفر کرده و لذتی دوچندان را تجربه کنید.

 

دریاچه سوان ارمنستان

دریاچه سوان ارمنستان Lake Sevan ، مرواریدی نهفته در طبیعت ایروان، درخشش چشم‌­نوازی دارد که همۀ زیبایی‌­ها را به یکجا فراخوانده است.

کلیسای جامع زوارتنوتس ارمنستان

در این مقاله، کلیسایی با پیشینه‌‌ای پر فراز و فرود را به گردشگران معرفی می‌‌کنیم که در پهنۀ ارمنستان تن به زمین سائیده است و شگفتی‌‌های بسیاری را در دل دارد.

مطالب مرتبط
آب و هوای ارمنستان

ارمنستان به تابستان‌های گرم وخشک و زمستان‌های سردش شناخته می‌شود اما فستیوال‌های این کشور که حتی از بسیاری از جاذبه‌های دیدنی‌اش نیز معروف‌تر هستند، سفر به ارمنستان را در هر آب و هوایی لذت‌بخش می‌کنند.

دانستنی های جالب درباره ارمنستان

کشورها دارای تاریخ و فرازونشیب‌های بسیاری هستند و در طول قدمت و بناشدنشان، قصه‌های بسیاری را از سرگذرانده‌اند و اسرار بسیار در دل نهفته‌اند. سفر، ‌راهی بتاریخ ارمنستان

سفر زمینی به ارمنستان

ارمنستان، کشوری زیبا و دیدنی با فرهنگی غنی و تاریخی پرفرازونشیب، همواره با آغوشی باز پذیرای ایرانی‌ها بوده و هست. یکی از راه‌های سفر به ارمنستان، انتخاب سفر زمینی است که هم با اتومبیل شخصی و هم با اتوبوس‌های تهران - ایروان میسر است. در این مقاله مراحل سفر به ارمنستان با اتوبوس را برایتان شرح می‌د‌هیم.: به اشتراک گذاری این مطلب