تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

6 دسر ترکی که در استانبول باید امتحان کنید

چشیدن غذاهای محلی، چه در سفرهای داخلی ایران و چه در سفر به اقصی نقاط جهان، دلپذیرترین برنامۀ سفر است که بدون آن، مسافرتتان ناقص خواهد ماند. در تورهای ترکیه نیز این امر مصداق دارد با این تفاوت که غذاها و تنقلات ترکی، بسیار خوشمزه و سازگار با ذائقۀ ایرانیان هستند. در این مقاله، به قسمت دوم از مبحث دسرهای ترکی پرداخته­‌ایم تا پیش از سفر به استانبول با دسرهایی که در کافه‌­ها و قنادی­‌ها مواجه خواهید شد، آشنا شوید.

 

نویسنده:
صحرا فرنیا
جاذبه های گردشگری
بهترین کباب استانبول رو کجا بخوریم؟

استانبول است و کباب‌های ترکی‌اش! در سفر به استانبول، یکی از لذت‌هایی که از چشیدن آن نباید صرف‌نظر کرد، کباب‌های ترکی این متمدن‌سرزمین است. با مانلی همراه باشید تا برخی از بهترین رستوران های استانبول را که این کباب در آن ها سرو می‌شود، به شما معرفی کنیم!

 

خوشمزه ترین صبحانه ترکی در استانبول

صبحانۀ ترکی چیزی نیست که نخواهید یک روزِ خود را در استانبول با آن شروع نکنید! اما توصیه می‌کنیم در طول تور استانبول، تمامِ صبحانه‌ها را در هتل نخورید، وگرنه ممکن است یکی از سنت‌های اصیل و حقیقی این کشور را از دست بدهید؛ پس با ما همراه شوید تا چندتا از بهترین رستوران‌هایی که صبحانه‌های اصیل ترکی ارائه می‌دهند را به شما معرفی کنیم. فراموش نکنید که حتما کاوا آلتی طاباقی (طبقِ صبحانه) سفارش بدهید و بهتر است آن را به صورت آلاکارت سفارش بدهید.: به اشتراک گذاری این مطلب