تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

تفاوت کلاس های پروازی مختلف چیست؟


در رده‌بندی قیمتی و نوع پروازها، علائم اختصاری بسیاری به‌چشم می‌خورد که میان مسافران همیشگی پروازی یا حتی خدمۀ هواپیماها آشنا نیست. این کدهای پیچیده که هریک از شرکت‌های هواپیمایی نشانی منحصر به‌فرد به آن‌ها افزوده، بیانگر کلاس‌های پروازی مختلف به تفکیکِ پروازهای اقتصادی، تجاری یا بیزنس و فرست‌کلاس است. در انتخاب تور هوایی آگاهی از این اطلاعات نقش مهمی در تصمیم‌گیری میان گزینه‌های مناسب بلیط‌ های هواپیما و خدمات هریک از آن‌ها دارد. برای برنامه‌ریزی بهتر و داشتن سفری امن، آژانس هواپیمایی مانلی پرواز در این مجال به ارائۀ این اطلاعات پرداخته است.

نویسنده:
صحرا فرنیا
مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است . سفرتان سبز!
مطالب مرتبط
نکته هایی برای اولین سفر خارجی


تجربۀ اولین سفر به خارج از کشور، تجربه‌ای هیجان‌انگیز و شیرین است؛ البته گاهی استرس‌زا و غافلگیرکننده‌ هم هست! در آن سوی مرزها، تجربه‌های فراوانی به انتظار شما نشسته‌اند؛ برای سازگار ساختن خود با محیط باید پول و زمان زیادی هم صرف کنید؛ اما این انطباق غیرممکن نخواهد بود. بدیهی است که در امتداد این راه دچار اشتباهاتی هم شوید؛ اما این مقاله قصد دارد در مدیریت موقعیت‌های نامطلوبی که معمولا در سفرهای اول رخ می‌دهد، کمکتان کند.

گم شدن وسایل در پرواز

بعد از اقدامات لازم برای سفر و قصد دیدن از بهترین جاذبه های گردشگری دنیا،‌ اولین کاری که انجام خواهیم داد، بستن چمدان و آماده‌سازی لوازم مورد نیاز در طول سفر است و این معمولا هر آنچه در طول سفر لازم است را دربرمی‌گیرد؛ مانن