تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

تعطیلات رسمی ترکیه

پیش از یک سفر تفریحی، بهتر است تمام جوانب را در نظر بگیرید تا سفری خوب و بی­ دردسر را تجربه کنید و بتوانید نهایت استفاده را از روز­های تور خود ببرید. یکی از این جوانب، درنظر گرفتنِ تعطیلات رسمی و فستیوال­های مقصد سفر است. در ادامه با تعطیلات رسمی و فستیوال­های خرید استانبول آشنا خواهیم شد.

نویسنده:
صحرا فرنیا
جاذبه های گردشگری
خیابان استقلال استانبول

محال است مسافر تور استانبول باشید و اسم خیابان استقلال به گوشتان نخورده باشد. اگر شما هم کنجکاوید که بدانید در این خیابان معروف چه چیزهایی پیدا می‌شود، در این مقاله با مانلی همراه شوید.

میدان سلطان احمد استانبول

آشنایی با فرهنگ و تاریخ ترکیه، با گشت‌وگذار در میدان سلطان احمد استانبول برایتان میسر می‌شود؛ چراکه این قسمت از شهر میزبان تعداد زیادی از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی است؛ پس با مانلی همراه شوید تا سری به میدان سلطان احمد بزنیم.

مطالب مرتبط
قوانین مساجد استانبول

مساجد قدیمی و دیدنی، یکی از محبوب‌ترین و پرشمارترین جاهای دیدنی استانبول هستند؛ پس دانستن قوانین خاص این مساجد برای هر مسافری واجب است! در این مقاله با بایدها و نبایدهای مساجد ترکیه همراهی‌تان خواهیم کرد.

بهترین زمان برای سفر به استانبول

پیداکردن مقصد مناسب سفر کار نسبتا سختی‌ است؛ بسته به این که هدفتان از گذران تعطیلات در آن منطقه چیست، باید حواستان به آب و هوا، جاذبه‌های تاریخی و تفریحی، امکانات اقامتی، سیستم حمل و نقل و... در مقصد باشد. هر چقدر هم در انتخابتان دقت کنید، گاهی به نظر می‌رسد جایی از کار می‌لنگد؛ اما حالا آژانس مسافرتی مانلی پرواز اینجاست تا شهری را به شما معرفی کند که در تمام ایام سال و برای همۀ سنین و سلیقه‌ها، چیزی در چنته دارد. بله، تور استانبول پیشنهاد ماست!

10 جاذبه گردشگری میدان تکسیم استانبول

یکی از پرازدحام ­ترین مناطق استانبول، حوالی میدان تکسیم است که به واسطۀ استقرار بسیاری از امکانات رفاهی و گردشگری، گردشگران بسیاری را به خود جلب می­کند. غرفه ­ها و کافه­ های اطراف میدان تکسیم تا نیمه ­های شب باز هستند و حیات شب در این خطه از تکاپوی خاصی برخوردار است. با مانلی همراه باشید تا به کارهایی که می­توان در میدان تکسیم انجام داد بپردازیم.

تفاوت قسمت آسیایی و اروپایی استانبول

همان‌طور که می‌دانید، شهر دیدنی استانبول به واسطۀ تنگۀ بسفر به دو نیمۀ آسیایی و اروپایی تقسیم شده است؛ اما شاید بسیاری از تفاوت‌های بین این دو قسمت از شهر را ندانید. در این مقاله، شما را با این تفاوت‌ها آشنا می‌کنیم.

: به اشتراک گذاری این مطلب