تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

ترفندهای بستن چمدان سفر

مهم نیست طول سفرتان چقدر باشد - چه یک تور مشهد سه‌روزه و چه تور مالزی هشت‌روزه– به یک چمدان خوب نیاز دارید که باید به درستی بسته شود.

برای اینکه تعیین کنید چه چیزهایی را در سفر به همراه داشته باشید، باید جنبه‌های زیادی را در نظر بگیرد: نوع و طولِ سفر، برنامۀ سفرتان، آب و هوا، اندازۀ چمدانتان و هر محدودیت وزنی که وسیلۀ سفرتان برای شما تعیین می‌کند (مثلا با هواپیما می‌توانید بین 20 تا 30 کیلو بار به همراه داشته باشید). با این‌همه فاکتوری که در بستن چمدانِ شما نقش دارند، ممکن است چمدانی سنگین‌تر یا سبک‌تر از میزان مطلوب ببندید؛ به خصوص اگر کار بستن چمدان را به آخرین دقایق موکول کرده باشید!

نویسنده:
اسدالله حقانی
جاذبه های گردشگری
استانبول مال

فروشگاه استانبول یا همان استانبول مال (Mall of Istanbul) ، یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های ترکیه و میزبان برند‌های پیشروی جهانی در قلب ترکیه است. فروشگاه استانبول با 350 مغازه، فودکورت، پارک کودک، اولین تِم‌پارک با طراحیِ ویژه، خیابان هنرهای سنتی و مرکز هنرهای نمایشی، پویایی خاصی نسبت به سایر فروشگاه‌های این شهر دارد و به جرات می‌توان آن را کاربردی‌ترین مرکز خرید ترکیه نامید! این فروشگاه برای مسافران تور لحظه‌ای آخری استانبول، مانند تورشان که ارزان قیمت است، یک شانس تلقی می‌شود؛ چراکه هر آنچه که طلب کنند در این مرکز خرید معروف استانبول یافت می‌شود.

آژانس هواپیمایی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!
مطالب مرتبط
نکات جالب درباره ی هواپیما

از اختراع چوب و پارچه­ایِ برادران رایت و آلبرتو سانتوس تا بویینگ دریم لاینرز، امروزه همچنان روند پیشرف و بهسازی­ اختراعات به­ سرعت در حال طی‌شدن است. ماشین هوانورد و کنترل‌شدۀ برادران رایت که در سال 1903 به پرواز درآمد، طولی 36.5 متری داشت. ایدۀ این ماشین پرنده با مرگ یک گلایدرسوار به ذهن این دو برادر دوچرخه ­­ساز خطور کرد. این دو برادر پس از سه شکست به­‌علت محاسبه‌های نادرست، سرانجام به آرزوی پرواز در ارتفاعات رسیدند. از آن پس تاکنون، این ماشین ساده تبدیل به غول­های آسمان­‌نوردی شده‌اند که حقایق جالبی را از مسافرانشان پنهان می­‌کنند. در این نوشته پرده از اسرار نهان آنان برداشته‌­ایم.: به اشتراک گذاری این مطلب