تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

لذت سفر را بیمه کنید

امروزه با حجم جمعیت و هرج و مرج ناشی از آن، حفظ امنیت جانی و مالی خود و عزیزانمان، تبدیل به دغدغه ای مکرر شده ‌است. به منظور رفع این دغدغه و بازیابی آرامش خود، به تضمینی نیاز خواهیم داشت که شرکت‌های بیمه در‌صدد ارائه آن هستند. با بیمه کردن خودروی خود دیگر نیاز به نگرانی راجع به هزینه‌های ناشی از تصادفات را نخواهیم داشت .

جاذبه های گردشگری
کوه بودای پاتایا

کوه بودای پاتایا یکی از برجسته‌ترین جاذبه های گردشگری پاتایا و از مهم‌ترین جاهایی است که حتما باید در طول تور تایلند از آن دیدن کنید. این کوه که بیش از 170 متر ارتفاع دارد، یک تصویر طلایی‌رنگِ عظیم از بودا را در قلب خود جای داده است که آن را کائوچی‌جان هم می‌نامند. 

ساختمان سلطان عبدالصمد کوالالامپور

ساختمان سلطان عبدالصمد کوالالامپور یکی از قدیمی‌ترین ساختمان‌های این شهر است که به سبک موریش (معماری اسلامی شمال افریقا و بخش‌هایی از اسپانیا) بنا شده است. این ساختمان در شرقِ میدان مردکا (Dataran Merdeka) و کلوپ رویال سِلانگور، در جوار خیابان سلطان حسام‌الدین جا خوش کرده است. این ساختمان در سال 1897 ساخته شد و در آن زمان نامش را از سلطان وقتِ مالزی، سلطان سلانگور برگرفته است. این بنا در اصل به‌عنوان دبیرخانۀ مدیریت کلونی بریتانیا استفاده می‌شد. طراحی ساختمان سلطان عبدالصمد به‌وسیلۀ اِی‌سی نورمن، یعنی همان معماری که مسئول ساخت مسجد جامک (Jamek Mosque) بوده، انجام گرفته است.