تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

بهترین بوتیک هتل های آنتالیا

در سفر به آنتالیا، گزینه‌های بسیار زیادی برای اقامت پیش رویتان قرار دارد، از هتل‌های ارزان گرفته تا هتل‌های لوکس و مجلل. علاوه بر این‌ها، بوتیک هتل‌های زیبایی نیز در این شهر ساحلی جلوه‌گری می‌کنند که تجربه‌ای بسیار متفاوت و شیرین را برایتان رقم خواهند زد. در این مقاله، به معرفی بهترین بوتیک های آنتالیا می‌پردازیم.

نویسنده:
پروین سهیلی
جاذبه های گردشگری
کالیچی، شهر قدیمی آنتالیا

یکی از اهداف سفر برای گردشگران، دیدن و شناختن مکان‌های تاریخی آن کشور است. در این مقاله، در خصوص یکی از جاذبه های تاریخی ترکیه برایتان سخن خواهیم گفت.

آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!
مطالب مرتبط
آنتالیا مقصد مناسبی برای تعطیلات نوروزی است؟

در حالی‌که نوروز برای عده‌ای وقت شیرین صلۀ ارحام و سفر به آغوش کهنۀ والدین است، عدۀ دیگری از همین حالا صدای دایی‌شان را كه پر از ایده‌های سیاسی و اقتصادی عجیب و غریب‌ است در خواب‌های شبانه‌شان می‌شنوند و هر صبح، پوشیده در عرق سرد، به فکر راهی برای فرار از استرس‌های ملاقات‌های خانوادگی هستند. در انتهای این افکار، سفر همیشه بهترین گزینه به‌نظر می‌آید. برای افرادی که دستشان به جیب خودشان و خیلی‌های دیگر می‌رسد، سفر خارجی بهترین گزینه است که نیاز به سوغاتی آنچنانی هم ندارد. آنتالیا یکی از محبوب‌ترین مقاصد خارجی بین ایرانیان است که در کمترین فاصله، متفاوت‌ترین اقلیم را به آنها ارائه می‌‌دهد؛‌ به‌عبارتی می‌توان گفت كه نوروز در آنتالیا، گزینه‌ست كه می‌تواند برایتان دلپسند و وسوسه‌كننده باشد.: به اشتراک گذاری این مطلب