تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

اقامت یکساله ترکیه

نویسنده:
پروین سهیلی
جاذبه های گردشگری
استانبول مال

فروشگاه استانبول یا همان استانبول مال (Mall of Istanbul) ، یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های ترکیه و میزبان برند‌های پیشروی جهانی در قلب ترکیه است. فروشگاه استانبول با 350 مغازه، فودکورت، پارک کودک، اولین تِم‌پارک با طراحیِ ویژه، خیابان هنرهای سنتی و مرکز هنرهای نمایشی، پویایی خاصی نسبت به سایر فروشگاه‌های این شهر دارد و به جرات می‌توان آن را کاربردی‌ترین مرکز خرید ترکیه نامید! این فروشگاه برای مسافران تور لحظه‌ای آخری استانبول، مانند تورشان که ارزان قیمت است، یک شانس تلقی می‌شود؛ چراکه هر آنچه که طلب کنند در این مرکز خرید معروف استانبول یافت می‌شود.

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول (Istinye Park) ، یکی از بزرگ‌ترین و بهترین مراکز خرید استانبول به شمار می‌رود و 300 مغازه، اولین سالن سینمای آی‌مکس (IMAX)، برند‌های محلی و جهانی برتر، کافه‌ها و رستوران‌های انحصاری و مشهور را در دل خود جای داده است.

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!
مطالب مرتبط
چطور در ترکیه کار پیدا کنیم؟

با اینکه ترکیه یکی از محبوب‌ترین کشورهای توریستی اوراسیا و شاید دنیاست، باز هم هستند کسانی که قصدشان از سفر به ترکیه، پیدا کردن یک شغل مناسب و پردرآمد است؛ به ‌این‌ترتیب، این افراد می‌توانند علاوه‌بر لذت بردن از جاهای دیدنی ترکیه، در این کشور اقامت کرده و کار مناسب خود را نیز انجام بدهند؛

بهترین شهرهای ترکیه برای اقامت

امروزه، مهاجرت به کشور پهناور و زیبای ترکیه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. دلایلی مانند امنیت، هزینۀ پایین زندگی و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی شگفت‌انگیز در ترکیه، سبب جذبِ مهاجرانِ بسیاری به این کشور زیبا شده است؛ علاوه‌بر این موارد، نزدیکی این کشور به ایران سبب گرایشِ ایرانیان به مهاجرت به ترکیه و اقامت در این کشور زیبا شده است. 

ارزانترین هتل های استانبول

نوروز یکی از بهترین مواقع برای سفر است، چرا که در این دوره، کارگر معدن هم که باشید، حداقل 5 روز تعطیلی خواهید داشت و ممکن است این تنها فرصت برای یک سفر خارجی خوب باشد. اگر شما هم می‌خواهید این فرصت را مغتنم بشمرید؛ اما از هزینه‌های احتمالی آن واهمه دارید، این مطلب را مطالعه کنید تا بدانید که با تور استانبول، این خواسته‌تان برآورده می‌شود و می‌توانید دور از تنش‌ها و روزمرگی‌ها دمی بیاسایید و لحظاتی به‌یادماندنی را از سر بگذرانید.: به اشتراک گذاری این مطلب