تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

اقامت دبی برای ایرانیان

دبی در سال‌های اخیر آن‌چنان شاهد پیشرفت‌هایی در تقریبا تمام زمینه‌های اجتماعی بوده است که حالا زندگی و اقامت در این کلان‌شهر به آرزوی خیلی‌ها بدل شده است. اگر می‌خواهید با وضعیت زندگی در دبی آشنا شوید، در این مقاله با ما همراه شوید.

نویسنده:
پروین سهیلی
جاذبه های گردشگری
خرید سوغاتی در دبی

به هر سفری که رفته باشید، بالاخره زمانِ سوغاتی‌خریدن فرا خواهد رسید تا به دوستان و آشنایان و فامیل نشان بدهید که چقدر در سفر به فکرشان بوده‌اید! در این مقاله سعی کرده‌ایم حداقل بار فکرکردن را از دوشتان برداریم و فقط عمل آسانِ پول‌دادن را بر عهدۀ شما بگذاریم.

بستکیه دبی

منطقۀ الفهیدی، که معمولا به آن محله بستکیه دبی می‌گویند، خاطرات عصری را در گنجینۀ سینه‌اش دارد که تاریخشان به پیش از تشکیل اتحادیه امارات بازمی‌گردد. این محله تاریخی دبی که زمانی سکونتگاه تاجران ایرانیِ مهاجر بوده و نامش هم از شهری در هرمزگان ایران گرفته شده است، بی‌شباهت به محله‌های قدیمی ایرانی نیست.

 

گران ترین رستوران های دبی

همه معمولا به دنبال رستوران‌های ارزان و کم هزینه می‌گردند؛ اما اگر یکی بخواهد تجربه‌ای لوکس و به‌یادماندنی برای خود وعزیزانش رقم بزند، تکلیفش چیست؟ خب، با خواندن این مقاله می‌توانید با گزینه‌های موجود در دبی آشنا شوید.

آبنمای دبی


فواره موزیکال دبی بزرگ‌ترین فوارۀ موزیکال دنیاست و یکی از محبوب‌ترین جاهای دیدنی دبی به شمار می‌رود و هر ساله افراد زیادی را برای تماشای برنامه‌های جذاب و منحصر‌به‌فردش، به مرکز شهر دبی، بین برج خلیفۀ دبی، دبی مال و سوق البحار می‌کشاند. 

زیبایان خفته دبی

باور کنید دبی فقط محدود به آسمان‌خراش‌ها و فضاهای صنعتی که فقط پولدارها حق لبخند دارند نیست و مثل هر کشور دیگری، آن هم هر کشور عربی دیگری، تاریخ و فرهنگ را نیز در خود دارد. با مانلی همراه باشید.

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!
مطالب مرتبط
با کمترین هزینه در دبی خوش بگذرانید

همه دبی را به‌عنوان مقصدی بسیار گران و سرتاسر پوشیده از آسمان‌خراش‌های لوکس می‌شناسند؛ اما آیا می‌دانستید که با کمی مطالعه می‌توانید با قیمت بسیار کمتر از حد انتظارتان به این شهر سفر کنید؟

اقامت دائم دبی

با اخذِ ویزای اقامت در دبی، حق دریافت اقامت دائم در امارات را نیز خواهید داشت. به محض اخذِ اقامتِ دبی، می‌توانید در بانک‌های این شهر نیز حساب بانکی باز کنید. 

حمل و نقل در دبی

بهتر است قبل از هر سفری، اطلاعاتی دربارۀ مقصدمان به دست آوریم و هیچ دلیلی ندارد که دبی از این قائله مستثنی باشد. یکی از چیزهایی که باید بدانید، این است که چطور در سطح شهر جابه‌جا شوید.: به اشتراک گذاری این مطلب