تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

اقامت دائم دبی

با اخذِ ویزای اقامت در دبی، حق دریافت اقامت دائم در امارات را نیز خواهید داشت. به محض اخذِ اقامتِ دبی، می‌توانید در بانک‌های این شهر نیز حساب بانکی باز کنید. 

نویسنده:
پروین سهیلی
جاذبه های گردشگری
جاذبه های دبی برای کودکان

سفر با کودک همیشه سخت‌تر از آن چیزی‌ست که تصور می‌کنید؛ زیرا علاوه‌بر هزینۀ نگهداری بالا، سرگرم‌‌کردن آن‌ها نیز وظیفۀ خانوادۀ او خواهد بود؛ اما دبی از آن جاهایی‌ست که به‌راحتی می‌توانید دلبندتان را سرگرم کنید و لحظاتی از سکوت حاصل لذت ببرید؛ چطور؟ مقاله زیر را بخوانید!

بستکیه دبی

منطقۀ الفهیدی، که معمولا به آن محله بستکیه دبی می‌گویند، خاطرات عصری را در گنجینۀ سینه‌اش دارد که تاریخشان به پیش از تشکیل اتحادیه امارات بازمی‌گردد. این محله تاریخی دبی که زمانی سکونتگاه تاجران ایرانیِ مهاجر بوده و نامش هم از شهری در هرمزگان ایران گرفته شده است، بی‌شباهت به محله‌های قدیمی ایرانی نیست.

 

برج خلیفه دبی

شاید دبی تفرجگاهی بین‌المللی از سوپراستارهای جهانی باشد؛ اما هیچ‌کدام نمی‌توانند بزرگ‌ترین ستاره‌اش، یعنی برج خلیفه را تحت‌الشعاع قرار بدهند. این اَبُرآسمان‌خراشِ سوزنی‌شکل در مرکز شهر دبی، خوش نشسته است و چند سروگردن از تمام برج‌های مرتفع دبی، افراشته‌تر است. این سازه که لقب بلندترین ساختۀ دست بشر را هم یدک می‌کشد، سمبل بی‌چون و چرای فریبندگی، شکوه و قدرت است که حالا نشان نماد شهر را نیز بر تن دارد.


گران ترین رستوران های دبی

همه معمولا به دنبال رستوران‌های ارزان و کم هزینه می‌گردند؛ اما اگر یکی بخواهد تجربه‌ای لوکس و به‌یادماندنی برای خود وعزیزانش رقم بزند، تکلیفش چیست؟ خب، با خواندن این مقاله می‌توانید با گزینه‌های موجود در دبی آشنا شوید.