تهران خیابان ولیعصر ابتدای خیابان مطهری بعد از بانک دی پلاک 345
ورود
ثبت نام
After registering on the site, you will be able to track order status, personal cabinet and other new features
مجله گردشگری مانلی پرواز
تماس با ما

ارزان ترین هتل های 5 ستاره دبی

درست است که برخی از هتل‌های 5 ستارۀ دبی شهرت جهانی داشته و بعضا به عنوان گران‌ترین‌ها شناخته می‌شوند؛ اما با کمی گشتن می‌توان مواردی را یافت که با هر بودجه‌ای قابل رزرو باشند. در این مقاله به معرفی چندتا از مواردی که به طرز غیرقابل باوری ارزان‌اند خواهیم پرداخت.

 

نویسنده:
سید ابوالفضل شفیعی
جاذبه های گردشگری
برج خلیفه دبی

شاید دبی تفرجگاهی بین‌المللی از سوپراستارهای جهانی باشد؛ اما هیچ‌کدام نمی‌توانند بزرگ‌ترین ستاره‌اش، یعنی برج خلیفه را تحت‌الشعاع قرار بدهند. این اَبُرآسمان‌خراشِ سوزنی‌شکل در مرکز شهر دبی، خوش نشسته است و چند سروگردن از تمام برج‌های مرتفع دبی، افراشته‌تر است. این سازه که لقب بلندترین ساختۀ دست بشر را هم یدک می‌کشد، سمبل بی‌چون و چرای فریبندگی، شکوه و قدرت است که حالا نشان نماد شهر را نیز بر تن دارد.


آبنمای دبی


فواره موزیکال دبی بزرگ‌ترین فوارۀ موزیکال دنیاست و یکی از محبوب‌ترین جاهای دیدنی دبی به شمار می‌رود و هر ساله افراد زیادی را برای تماشای برنامه‌های جذاب و منحصر‌به‌فردش، به مرکز شهر دبی، بین برج خلیفۀ دبی، دبی مال و سوق البحار می‌کشاند. 

بهترین سواحل دبی

در میان خیل عظیم جذابیت‌های مدرن دبی مانند مراکز خرید و کلاب‌های آن، سواحل این شهر از دیده‌ها پنهان مانده‌اند و گردشگران غافل از اینکه چه زیبایی‌هایی را از دست می‌دهند، کلا آن‌ها را از یادشان برده‌اند؛ ازاین رو قصد داری